پیکه احتمالا مشکلی برای بازی برابر پاریس نخواهد داشت

09:45 - 1399/11/19
جرارد پیکه مدافع مصدوم بارسا به احتمال فراوان می تواند تیمش را برابر پاریس همراهی کند.
پیکه مدافع مصدوم بارسا

به گزارش "ورزش سه"، 21 نوامبر 2020(1 آذر) و در جریان شکست تلخ بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید در واندا متروپولیتانو، جرارد پیکه به شدت دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد؛ موضوعی که باعث شد تلخی شکست تیم کاتالانی برابر روخی بلانکو برای آنها دو چندان شود.

پیکه احتمالا مشکلی برای بازی برابر پاریس نخواهد داشت14

بعد از گمانه زنی های فراوانی که در مورد مدت زمان دوری مدافع بارسلونا به گوش رسید، در نهایت مشخص شد که جرارد پیکه به مدت چهار ماه از میادین دور خواهد بود و باید به ریکاوری بپردازد.

پیکه ابتدا قرار بود جراحی شود که منتج به از دست رفتن فصل برای او می شد ولی پس از مشورت با پزشکان بارسا تصمیم گرفت که زیر نظر فیزیوتراپ ها به ریکاوری بپردازد و نتیجه هم تا به اینجا عالی بوده و او از روز گذشته کار با توپ روی چمن و دویدن را شروع کرده است.

پیکه احتمالا مشکلی برای بازی برابر پاریس نخواهد داشت4

طبق ادعای اسپورت، پیکه بازی رفت برابر پی اس جی(28 بهمن) در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعا از دست خواهد داد ولی برای بازی برگشت که 20 اسفند برگزار می شود، در دسترس خواهد بود که یک سورپرایز بزرگ محسوب می شود.

ابتدا پیش بینی می شد پیکه تا ماه آوریل(نیمه های فروردین) به دور از میادین باشد ولی روند بهبودی او فراتر از انتظار پیش رفته است.

این در حالی است که آنسو فاتی پدیده 18 ساله بارسا به دلیل جراحی جدیدش به بازی با پی اس جی نخواهد رسید.

پیکه احتمالا مشکلی برای بازی برابر پاریس نخواهد داشت15

منبع ورزش 3