خرید های جدید لیورپول غایبان احتمالی بازی با سیتی

09:34 - 1399/11/19
مدافعان جدیدی که در نیم فصل زمستانی به لیورپول ملحق شدند احتمالا برابر سیتی غایب خواهند بود.
خرید های جدید لیورپول غایبان احتمالی بازی با سیتی

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه بازی لیورپول و منچسترسیتی، یورگن کلوپ تایید کرد که بعید است از اوزان کاباک و بن دیویس دو مدافع تازه به خدمت گرفته شده خود در ترکیب استفاده کند.

خرید های جدید لیورپول غایبان احتمالی بازی با سیتی19

لیورپول روز یکشنبه در آنفیلد میزبان صدرنشین لیگ برتر است و هر نتیجه‌ای غیر از پیروزی کار را برای این تیم دشوار خواهد کرد و امیدهای آنها برای دفاع از عنوان قهرمانی را کمرنگ می‌کند.

تیم کلوپ در حال حاضر در رده چهارم جدول رده بندی قرار دارد و هفت امتیاز با سیتی صدرنشین که یک بازی کمتر نیز انجام داده فاصله گرفته است. لیورپول می‌تواند با پیروزی در این بازی شرایط را تا حدودی برای خودش بهبود ببخشد.

خرید های جدید لیورپول غایبان احتمالی بازی با سیتی1

آنها دو مدافع میانی جدید نیز در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفته‌اند اما شاید مربی آلمانی در چنین دیدار حساسی از آنها استفاده نکند.

کلوپ در این باره به خبرنگاران گفت:«البته که دو مدافع جدید، نیروی کمکی خوبی برای ادامه فصل خواهند بود و این بهترین خبر ممکن در روز پایانی انتقالات ژانویه بود. اکنون وظیفه من این است که هر دو بازیکن را هر چه سریع تر برای حضور در ترکیب اصلی مهیا کنم و به آنها اطلاعات کافی از سبک بازی مان بدهم.

بازی در نقش یک مدافع در تیمی مثل لیورپول ساده نیست و برای میدان دادن به مدافعان جدید، نمی توان به سرعت عمل کرد. این پست حساس تر از پست های دیگر است. هر دو باید در تمرینات خوب کار کنند و سپس خواهیم دید، چقدر سریع به ترکیب اضافه خواهند شد.»

خرید های جدید لیورپول غایبان احتمالی بازی با سیتی11

منبع ورزش 3