مشکلات رئال در این فصل تمامی ندارد

09:24 - 1399/11/19
رئال متدرید در این فصل از رقابت های لالیگا در فاصله کمتر از یک ماه 8 بازیکن کلیدی خود را از دست داده است.
مشکلات رئال در این فصل تمامی ندارد

به گزارش "ورزش سه"، فهرست رئال برای بازی امروز مقابل اوئسکا نکته جالب و عجیبی را با خود داشت. در این لیست تنها نام 17 بازیکن به چشم می خورد و زین الدین زیدان باید با تعدادی محدود از بازیکنانش برابر حریف ته جدولی به فکر پیروزی باشد.

مجموعه بازیکنان رئال در یک ماه گذشته به دلایلی متعدد کوچکتر شده است؛ به طوریکه امشب تنها 6 بازیکن روی نیمکت خواهند بود( 2 نفر دروازه بان ذخیره هستند) در حالی که طبق قانون، رئال می تواند 10 بازیکن روی نیمکت داشته باشد.

مشکلات رئال در این فصل تمامی ندارد18

ابتدای ژانویه لوکا یوویچ از رئال جدا شده و قرضی به فرانکفورت پیوست. 14 ژانویه رئال برای بازی با بیلبائو در نیمه نهایی سوپرکاپ 22 بازیکن در اختیار داشت. شش روز قبل تر برای بازی با اوساسونا نیز همین تعداد بازیکن در دسترس بودند.

در نیمه نهایی سوپرکاپ، سرخیو راموس مصدوم شد و قرار است امروز جراحی شود. 22 ژانویه فده والورده بار دیگر مصدوم شد و سپس انتقال اودگارد به آرسنال جنبه رسمی پیدا کرد. در ادامه لوکاس واسکز مصدوم شد. سپس تست کرونای ناچو مثبت اعلام شد.

مشکلات رئال در این فصل تمامی ندارد15

در بازی با لوانته ادر ملیتائو کارت قرمز گرفت و 4 روز بعد از این بازی مصدومیت ادن هازارد تایید شد. روز گذشته ایسکو هم به دلیل مصدومیت از فهرست بازی با اوئسکا خط خورد. به این ترتیب رئال در یک بازه زمانی 22 روزه 8 بازیکن خود را از دست داده است.

زیدان برای بازی امروز مارسلو، ماریانو، ویکتور شوست و ماروین پارک به عنوان ذخیره در اختیار دارد و لونین و آلتوبه هم گلرهای ذخیره هستند.

منبع ورزش 3