پسر مدیر پورتو عاشق مهدی طارمی!

08:53 - 1399/11/19
مهدی طارمی در لیگ پرتقال و تیم پورتو محبوبیت بالایی دارد که حالا پسر مدیر تیم پورتو پیراهن مهدی طارمی را به تن کرده است تا ابراز علاقه خود را به آن نشان دهد.
پسر مدیر پورتو عاشق مهدی طارمی

به گزارش "ورزش سه"، در این ویدیو که ابتدا همسر ویتور بایا منتشر کرد، رودریگو پسر خردسال معاون باشگاه پورتو، با پیراهن اول این تیم دیده می‌شود که توپ را از یک سمت اتاق به سمت دیگر می‌آورد.

پسر مدیر پورتو عاشق مهدی طارمی!12

نکته جالب این که پیراهن چند سایز به تن رودریگو بزرگ است و وقتی که برمی‌گردد، مشخص می‌شود که او پیراهن مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران را برتن دارد.

پسر مدیر پورتو عاشق مهدی طارمی!20

در انتهای ویدیوی صدای ویتور بایا هم شنیده می‌شود که با شور و شوق پسرش را در آغوش می‌گیرد و برای لحظاتی با او صحبت می‌کند.

با دقت در این ویدیو مشخص می‌شود که روی این کیت امضای تمام بازیکنان پورتو دیده می‌شود و احتمالا هدیه ای از طرف رختکن برای مدیر باشگاه بوده است.

پسر مدیر پورتو عاشق مهدی طارمی!0

مهدی طارمی در تیمی که بازوبند کاپیتانی اش در اختیار په‌په مدافع سابق رئال مادرید است، جایگاه ویژه ای پیدا کرده و علاوه بر هواداران، در بین بازیکنان و کادرفنی هم محبوبیت بسیار زیادی دارد، تا حدی که آن ها برای هدیه به مدیر باشگاه از پیراهن او استفاده کردند.

منبع ورزش 3