واکنش فکری به مشکلات مالی باشگاه

07:38 - 1399/11/19
تیم استقلال هفته ها است که درگیر حواشی فراوان است که مشکلات مالی را باید به این حواشی اضافه کرد.
واکنش فکری به مشکلات مالی باشگاه

به گزارش "ورزش سه"، در پی حواشی ایجاد شده در اردوی استقلال بعد از برد مقابل نساجی مازندران محمود فکری سرمربی آبی ها امروز تصمیم گرفت به ساختمان باشگاه برود و با احمد مددی مدیرعامل جلسه ای را برگزار کند. در پایان این جلسه فکری هنگام خروج از باشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت و صحبت هایی را درباره مسائل پیش آمده مطرح کرد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

**جلسه‌ام با مددی بر سر مسائل مالی بود

جلسه‌ای که الان با آقای مددی داشتم بیشتر در مورد مشکلات مالی و پشتیبانی بازیکنان بود. یک سری اختلاف نظر بین بازیکنان و باشگاه بوده است. اینکه بازیکنان چه مقدار از مطالبات خود را دریافت کردند و چقدر تا اینجای رقابت ها طلبکار هستند.

**مددی قول داد این هفته سر تمرین بیاید

در این جلسه احمد مددی قول داد این هفته سر تمرین بیاید تا ارتباط‌ها بیشتر و بهتر شود. همه یک مجموعه و مکمل یکدیگر هستیم. نتیجه‌ای که می‌گیریم باعث موفقیت همه می‌شود، همه در یک کشتی نشسته‌ایم و باید سوء تفاهم‌ها برطرف شود.

**نبود ارتباط میان سرمربی و بازیکنان؟ این بیشتر ساخته ذهن شما دوستان است. چنین چیزی نبوده است که بخواهیم تکذیبش کنیم. برخی افراد کارشان را خوب بلدند انجام بدهند و انجام می‌دهند. آنها توجهی نمی‌کنند که من تکذیب کنم یا نکنم و من هم به این مسایل توجهی نمی‌کنم. از هواداران می‌خواهم به این شایعات و دروغ‌ها توجهی نکنند. این‌ها افرادی هستند که هر روز یک مساله درست می‌کنند.

**هر کاری می‌کنیم داستان می‌شود

داستان همان قوم‌ است، هرکاری کنیم داستانی درست می‌شود. باید مشکلات مالی بازیکان برطرف شود. مشکلات پشتیبانی برطرف شود. اختلاف نظر‌ها در پرداختی‌ها هم باید حل شود. اختلاف بین قرارداد با مدیریت قبلی باشگاه هم بوده است.

**اختلاف پرداختی‌ها نباید زیاد باشد

باشگاه در حال بررسی پرداختی‌هاست تا هم پرداختی‌های فصل قبل و هم پرداختی‌های این فصل انجام شود. به نیم فصل رسیدیم و پرداختی‌ها باید به 50 درصد برسد. باشگاه استقلال همیشه کمی از پرداختی‌ها عقب بوده و این را من و بازیکنان می‌دانیم اما اختلاف پرداختی نباید زیاد باشد.

**هیات مدیره می‌خواهد مشکلات حل شود؟

من را زیاد وارد بحث هیات مدیره و این داستان‌ها نکنید بهتر است. دیروز شما دیدید ما رکورددار مالکیت بازی هستیم. در پاس دادن، دفاع و حمله خوب بودیم و رکورد خودمان را شکستیم. دوستان الان دنبال داستان‌های دیگری هستند، این بحث ‌ها قدیمی شده است و انشالله هم بازیکنان و کادرفنی و هم مدیران باشگاه و هواداران حواس‌شان جمع باشد.

**هواداران بازیچه دست برخی نشوند

از شروع فصل در صدر جدول بوده‌ایم البته آنچه من و کادرفنی می‌خواهیم هنوز اتفاق نیفتاده و تیم روز به روز و هفته به هفته شرایط بهتری پیدا می‌کند. من به این اندازه قانع نیستم و بیشتر و بالاتر را می‌خواهم. در کنار نتیجه‌گیری، هواداران بازیچه دست برخی نشوند. متاسفانه در این چند وقت بازیچه شده‌اند و باید مدیران حمایت بیشتری کنند و ما هم تلاش بیشتری کنیم.

**لیست مازاد نداریم

بازیکن مازاد نداریم. لیست خرید به باشگاه داده‌ام تا به بازی‌های آسیایی برسیم. همه بازیکنان را نیاز داریم. اگر بتوانیم بازیکنان مد نظرمان را بگیریم خوب است. هم در فهرست زیر 23 سال و هم در فهرست بازیکنان بزرگسال جا داریم، برای این فصل با تکمیل لیست جذب بازیکن کافی خواهد بود و بعد باید ببینیم برای فصل های آینده هستیم یا نه.

**پاسخ به شایعات درباره دیاباته

عکس از مصدومیت و ام ار آی دیاباته هست، من که در عکس نمی‌توانم پارگی به وجود بیاورم. امروز هم به تمرین آمد اما چون در سالن تمرین می‌کردیم او را فرستادیم فیزیوتراپی کند.

**دلیل غیبت غفوری؟

وریا امروز با پزشکان تیم تماس گرفت که سرما خورده و ما هم این را قبول کردیم.

**از غفوری توقع دارم تیم را جمع کند

مسایل شب گذشته چه بوده ؟! بعد از بازی آن اتفاق رخ داد و من از وریا به عنوان کاپیتان بیشتر توقع دارم. او همیشه تیم را جمع می‌کرده و بزرگی می‌کرده است. در این جور مواقع انتظار می‌رود که صبوری بیشتری داشته باشد اما انسان است و جایی خسته می‌شود و فشار هم روی بازیکنان‌مان هست. باید عزم‌مان را جزم کنیم که در نیم فصل دوم اگر تقدیر بر این بود در خدمت استقلال باشیم.

**تقدیر باشد در استقلال می‌مانم!

خدا انصاریان و میناوند را بیامرزد. کسی از فردای خودش خبر ندارد. ما هم اگر عمری باقی بماند و قسمت باشد در خدمت هستیم. تمام تلاشم را می‌کنم که به استقلال خدمت کنم این توانایی را از روز اول می‌دیدیم اگر استقلالی‌ها کمک کنند و پشتم باشند با کمک هم اتفاقات خوبی را رقم می‌زنیم.

**در زمین انقلاب شیشه و آجر و سرامیک وجود داشت

وقتی مدیریت باشگاه ثبات نداشته باشد همین می‌شود. از الان باشگاه باید به فکر زمین تمرین فصل آینده باشد. ما زمین نفت را با کمک دوستان گرفتیم اما مدتی زیر کشت می‌رود و چون آنجا را نداریم باید زمین را عوض کنیم . زمین خوب در این فصل پیدا نمی‌شود در مجموعه انقلاب به جای کود، شیشه، آجر پاره و سرامیک بود.

منبع ورزش 3