محدودیت های جدید ترددی که به زودی اعمال خواهند شد

23:59 - 1399/11/18
سرهنگ رسول ابراهیمی معاون عملیات ترافیک راهور نیروی انتظامی آخرین وضعیت منع تردد را اعلام کرد.
محدودیت های جدید ترددی که به زودی اعمال خواهند شد

معاون عملیات ترافیک راهور نیروی انتظامی

ایرنا - جانشین معاون عملیات ترافیک راهور نیروی انتظامی با اعلام آخرین وضعیت منع تردد و محدودیت های ترافیکی برابر مصوبه امروز کمیته امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: از روز شنبه تردد خودروهای غیر بومی به استانهای مازندران، گیلان و گلستان ممنوع شد.

محدودیت های جدید ترددی که به زودی اعمال خواهند شد 14

سرهنگ رسول ابراهیمی عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس این مصوبه که با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا به انجام رسیده است، تردد خودروهای غیر بومی به شهرهای استان مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر، جزیره قشم و کیش به دلیل مسافر پذیر بودن از تاریخ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ اعلام شده ممنوع است.

وی اظهار داشت: با توجه به این مصوبه علاوه بر جلوگیری از خودروهای غیر بومی به شهرهای اعلام شده رانندگانی که به این مصوبه توجه نکنند مبلغ پنج میلیون ریال جریمه برای پلاک خودرو آنان منظور خواهد شد.

این مصوبه به لحاظ تعطیلات پیش روی ۲۲ بهمن منظور شده و برای متخلفین اعمال قانون خواهد شد.

پیش از این محدودیت طرح شبانه در شهرهای نارنجی از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد اعلام شده بود و این تردد در شهرهای زرد و آبی با توجه به مصوبات استانی اعمال می شد اما اکنون براساس مصوبه وزارت کشور تردد شبانه در تمام شهرها بر اساس همان ساعت اعلام شده مجدد اعمال خواهد شد و رانندگان خاطی به مبلغ دو میلیون ریال جریمه خواهند شد.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا

محدودیت های جدید ترددی که به زودی اعمال خواهند شد 3

سردار سید تیمور حسینی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج اظهار داشت: آخرین وضعیت منع تردد و محدودیت های ترافیکی، برابر مصوبه امروز کمیته امنیتی انتظامی وزارت کشور، به این صورت است که از روز شنبه تردد خودروهای غیر بومی به استان‌های مازندران، گیلان و گلستان ممنوع خواهد بود.

وی همچنین با تاکید بر عدم انجام سفر های غیر ضروری افزود: علاوه بر ممنوعیت در استان‌های ذکر شده، بر اساس این مصوبه و با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، تردد خودروهای غیر بومی به شهرهای هدف طرح شامل: مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر، جزیره قشم و کیش به دلیل مسافر پذیر بودن و خطر انتشار بیماری، از تاریخ (شنبه ۹۹/۱۱/۱۸) ممنوع است.

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه گفت: با توجه به این مصوبه علاوه بر جلوگیری از ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای اعلام شده، رانندگانی که به این مصوبه توجه نکنند مبلغ پنج میلیون ریال جریمه برای پلاک خودرو آنان منظور خواهد شد.

سردار حسینی همچنین اظهار داشت: اهتمام تمامی دستگاه‌ها، به ویژه پرسنل زحمتکش راهنمایی و رانندگی و پلیس راه ناجا بر کمک به کادر خدوم درمان، و تلاش حداکثری برای کنترل این ویروس و بیماری منحوس است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همراهی مردم عزیز ایران و پرهیز از تردد‌های غیرمجاز، گامی موثر در کنترل هرچه بیشتر روند این بیماری برداشته شود.