خوشحالی استیلی از آشتی علی کریمی و دایی

14:14 - 1399/11/18
در مراسم مهرداد میناوند علی کریمی و دایی به دلخوری ها پایان دادند که حمید استیلی از این بابت ابراز خوشحالی کرد.
استیلی خوشحال از آشتی علی کریمی و دایی

به گزارش "ورزش سه"، درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان هنوز برای خیلی از علاقمندان به این دو چهره شاداب و سرزنده باورکردنی نیست و آنها روزهای سختی را تجربه می کنند و برای دوستان و همبازیان قدیمی که خاطرات زیادی با این دو بازیکن سابق تیم ملی دارند، تحمل این شرایط سخت تر از دیگران هم شده است؛ به ویژه برای آنهایی که به دلایل مختلف خارج از کشور حضور دارند، مثل حمید استیلی که این روزها در کشور ترکیه به سر می برد و وقتی با او برای مصاحبه تماس گرفتیم، غم بزرگی در صدایش پنهان بود.

او حرف هایش را اینطور با توضیح در مورد شرایط خودش آغاز کرد:« حال خوبی نداریم. این دو بچه قلب ما را شکستند و اصلا نمی دانیم که چه کاری باید بکنیم. من تهران نیستم و بیشتر به من فشار آمده است. خیلی برای من سخت بوده است. اگر بودم با بچه ها صحبت می کردم و زنگ می زدم ولی چون نبودم فشار زیادی روی من بوده است.»

از حمید استیلی علی‌رغم اینکه به سختی صحبت می کرد، خواستیم در مورد این اتفاق کمی صحبت کند و او در واکنش به این موضوع بیان کرد:« واقعا خیلی سخت است. مهرداد و علی دو بازیکن خوب ایران بودند. حالا جوان جوان رفته اند. مهرداد یکماه بود که ازدواج کرده بود و علی هنوز ازدواج نکرده بود. خیلی سخت است. برای هر کدامشان بخواهیم حرف بزنیم، باید ساعت ها صحبت کنیم و از خصوصیات خوبشان بگوییم. مردم دوستشان داشتند که این خیلی مهم است. هر دوی آنها هم در فوتبال موفق بودند و هم در کار هنری. خیلی با استعداد بودند هر دوی آنها. خداوند به خانواده و دوستانشان صبر بدهد. بسیاری در این مدت عزیزانشان را از دست داده اند و باید رعایت کنیم تا این بیماری از بین برود. از همه مهم تر دولت باید دارویش را بیاورد تا مردم استفاده کنند و تزریق کنند. هر چه زودتر باید دارو بیاید، چون هر چه دیرتر بیاید، ما انسان های خوبی را در عرصه های مختلف از دست می دهیم. به هر حال هر کسی برای خانواده اش عزیز است و از دست رفتنش برای خانواده اش یک مصیبت بزرگ. امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم. همه کنار هم باشیم و مواظب هم باشیم. کرونا به هیچ کس رحم نمی کند. خیلی مهم این است که همه حواسشان باشد و نگویند که ما نمی گیریم. حالا مهرداد را گفتیم که بیماری پیش زمینه ای دارد و نتوانست تحمل کند ولی علی که بیماری زمینه ای نداشت. دیگر در این مدت آبی و قرمز نداشت. همه دعا کردند. همه دوست داشتند که این دو عزیز شفا پیدا کنند و کادر پزشکی هم زحمت کشیدند ولی دیگر نمی شود کاری کرد. خداوند به خانواده هایشان صبر بدهد.»

از حمید استیلی در مورد واکنش جامعه فوتبال به مرگ دو پیشکسوت فوتبال ایران پرسیدیم و او در واکنش به این سوال عنوان کرد:« خب مردم ما در جاهای سخت کنار هم هستند. در زلزله و سیل دیده اید ولی باید حواسمان باشد که خیلی زود فراموش نکنیم. این ها سرمایه های کشور ما بودند که باعث افتخار شدند. امیدوارم همدیگر را همیشه دوست داشته باشیم و در سختی ها و خوشی ها کنار همدیگر باشیم. سعی کنیم هوای همدیگر را داشته باشیم و از همه مهم تر اینکه قدر همدیگر را بدانیم وقتی همدیگر را از دست بدهیم، دیگر فایده ای ندارد.»

خوشحالی استیلی از آشتی علی کریمی و دایی18

منبع ورزش 3