جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس

13:56 - 1399/11/18
ستاره پسیانی، بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار پستی در شبکه مجازی، تولد برادرش را تبریک گفت.
جشن تولد برادر ستاره پسیانی

عشق خواهر،تولدت مبارك عكس برای دوسال پیش است

بیوگرافی ستاره پسیانی + تصاویر کد خبر : 951726 ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ ۱۵:۲۵:۰۷

در اینبخش بیوگرافی ستاره پسیانی بازیگر معروف سینمای کشورمان را مرور میکنیم. ستاره پسیانی را بیشتر بـه خاطر نقش آفرینی در فیلم کوچه بی نام بـه یاد می آوریم. او فرزند آتیلا پسیانی یکی از بهترین های سینما و تلویزیون کشور اسـت. ستاره پسیانی با بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع استعدادهای خودرا نشان داد.

در این بخش بیوگرافی ستاره پسیانیبازیگر معروف سینمای کشورمان را مرور میکنیم. ستاره پسیانیرا بیشتر بـه خاطر نقش آفرینی در فیلم کوچه بی نام بـه یاد می آوریم. او فرزند آتیلا پسیانی یکی از بهترین های سینما و تلویزیون کشور اسـت. ستاره پسیانیبا بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع استعدادهای خود را نشان داد. ستاره پسیانیمتولد ۱۷ شهریورماه سال ۱۳۶۴ در تهران اسـت. او دریک خانواده کاملا هنری متولد شده اسـت. او بـه خاطر شغل هنری پدر و مادرش بود کـه باعث گردید بازیگری را در همان ابتدای زندگی خود تجربه کند.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس5

ستاره پسیانی با حضور دو مربی کار کشته و حرفه ای «پدر و مادرش» توانست اصول صحیح حرفه بازیگری را یاد بگیرد ودر عرصه سینما و تلویزیون بدرخشد. ی یک برادر بنام خسرو دارد و دختر آتیلا پسیانی بازیگر و فاطمه نقوی بازیگر اسـت.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس10

عکس ستاره پسیانی در کنار برادرش خسرو پسیانی

همسر ستاره پسیانی

اطلاعاتی درباره ازدواج ستاره پسیانی در معرض نیست.

شروع فعالیت ستاره پسیانی

او بـه خاطر شغل پدر و مادر از همان بچگی درسال ۱۳۶۹ وارد تئاتر شد . او می گوید : بزرگ تر که شدم یعنی از ۱۵ سالگی بازیگری برایم جدی تر شد چون نقش‌های جدی بـه مـن سپرده میشد، نقد می شدم و با خودم فکر کردم همین حالا بازیگری‌ام جدی شده چون دیگران هم جدی گرفته‌اند.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس11

وی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت بازیگری که با ۱۴ سال سابقه کاری دراین حیطه توانست, جایگاه خودرا ثابت کند ودر جشنواره تئاتر فجر جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کند.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس18

عکس کودکی ستاره پسیانی در آغوش پدرش

فعالیت های سینمایی ستاره پسیانی

سرخ پوست «۱۳۹۷»

پدیده «۱۳۹۵»

لانتوری «۱۳۹۴»

بیست هفته «۱۳۹۴ فیلم کوتاه»

وارونگی «۱۳۹۴»

کوچه بی‌نام «۱۳۹۳»

فرشتگان قصاب «۱۳۹۱»

ورود آقایان ممنوع «۱۳۸۹»

روایت‌های ناتمام «۱۳۸۵»

بهترین بابای دنیا «۱۳۷۰»

فعالیت های تلویزیونی ستاره پسیانی

سریال نهنگ آبی

همه ی بچه‌های مـن «۱۳۸۷»

شوخی کردم

کلاه‌قرمزی

باغ بلور «۱۳۸۲–۱۳۸۱»

مصاحبه با ستاره پسیانی

ستاره پسیانی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت؛ بازیگری که با ۱۴ سال سابقه کاری دراین حیطه توانست، جایگاه خودرا ثابت کند ودر جشنواره تئاتر فجر امسال جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت کند. او در حال حاضر نمایش «مکاشفه در باب یک مهمانی خاموش» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه دارد.

اگر ستاره پسیانی نبودید الان چقدر هنرمند تئاتر بودید؟

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس0

ـ اصلا نمی دانم! چون از سن کم وارد بازیگری شدم. شاید موزیسین می شدم یا همان بازیگری را انتخاب می‌کردم، نمیدانم چـه کار می‌کردم.

خانم ستاره پسیانی بازیگری را از سینما شروع کردید؟

ـ نه از تئاتر.

بعد وارد سینما شدید؟

ـ فکر می‌کنم هم زمان اتفاق افتاد، آن موقع پنج سال بیشتر نداشتم.

بعد از همان موقع بازیگری را انتخاب کردید؟

ـ بزرگتر که شدم یعنی از ۱۵ سالگی بازیگری برایم جدی تر شد چون نقش‌های جدی بـه مـن سپرده میشد، نقد میشدم و با خودم فکر کردم همین حالا بازیگری‌ام جدی شده چون دیگران هم جدی گرفته‌اند.

در این چند سالی که کار کردید بیشتر در کارهای پدر حضور داشتید؟

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس1

ـ تا ۱۸ سالگی در کارهای پدرم بازی می‌کردم تا اینکه امیررضا کوهستانی مـن را برای نمایش «تجربه‌های اخیر» انتخاب کرد که بسیار کارگردان فوق‌العاده‌ای اسـت. خیلی کار هیجان‌انگیزی بودو مـن ترسیده بودم چون اولین کار مستقل مـن جدا از گروه و پدرم بود. هم زمان با نمایش آقای کوهستانی در نمایش کیومرث‌مرادی هم بازی کردم.

برای پدر بازی کردن سخت بود یا برای دیگران؟

ـ برای مـن، سخت نبود چون این جنس بازیگری را در گروه پدرم و با کارگردانی او شروع کردم. در نتیجه جنسی از بازیگری را یاد گرفتم که بسیار سخت اسـت، مخصوصا در نمایش‌های بی‌دیالوگ که واقعا کار سختی اسـت چون باید بدون حرف زدن تمام حس‌تان رابه تماشاگر برسانید.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس19

اولین باری که با امیررضا کوهستانی کار کردم برایم مشکل بود چون فقط دیالوگ بودو مـن تا آن موقع در تئاترهایی بازی کرده بودم که دیالوگ‌های کوتاه داشت، برای همین وحشت کرده بودم که چطور دیالوگ‌ها را حفظ کنم و بگویم اما در طول این همه ی سال کار با پدرم، بـه یکدیگر عادت کردیم و میدانم اگر بـه مـن بگوید از این جا بـه آنجا برو، منظورش چیست و متوجه می شوم.

تا بـه‌ حال پیش آمده دوره‌ ای مثلاً یکسال کار نکرده باشید؟

ـ بله، وقتی در گروه‌مان کاری شروع میشود اگر نقشی هم نداشته باشم بـه‌عنوان دستیار درگیر میشوم اما پیش آمده که یک‌سال تئاتر بازی نکردم و سالی دیگر چند نمایش پشت‌سر هم بازی داشتم.

تا بـه‌ حال نقدی درباره بازی خودتان خواندید که ناراحت‌ تان کرده باشد؟

ـ نمیخواهم از خودم تعریف کنم اما کسی تا بـه‌ حال نقد بدی نکرده و اگرهم جایی نوشته شده مـن نخوانده‌ام.

از چـه زمانی در گروه کارگردانی پدرتان همراهی‌ شان کردید؟

ـ سال آنرا یادم نیست اما در نمایش «بسه دیگه خفه شو» هم دستیار بودم هم بازیگر.

خانم ستاره پسیانی در خانواده درباره کارهای همدیگر حرف می‌زنید؟

ـ بله، خیلی. البته مـا گروه هستیم اما جدا از گروه درباره کار باهم زیاد صحبت می‌کنیم. بـه نظرم جالب اسـت اگرچه بعضی‌ها جنبه منفی خانوادگی کار کردن را می بینند اما جنبه‌های خوبی هم دارد.

ممکن اسـت روزی کاری را کارگردانی کنید که همین فضا را داشته باشد؟

ـ بله، شاید هم کاری را کارگردانی کنم که دیالوگ‌دار باشد تا کارگردانی‌اش برایم سخت‌تر باشد.

صفحه اینستاگرام ستاره پسیانی setarehpesiani@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم ستاره پسیانی و از فعالیت های مجازی او با خبر میشویم و پربازدیدترین پست های اینستاگرامی وی را مرور میکنیم.

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس16

او در مورد این عکس نوشته: عکس: محمدصادق زرجویان

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس6

او در مورد این عکس نوشته: با ویشکای عزیز بعد از ٩ سال دوباره همبازی شدیم

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس6

او در مورد این عکس نوشته: ?امیر آقا جدیدی

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس20

او در مورد این عکس نوشته: اولین تیزر فیلم سینمایی «رضا» منتشر شد

جشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس4

او در مورد این عکس نوشته: عشقهای زندگیم

بیوگرافی ستاره پسیانی و همسرش + عکس های ستاره پسیانی + مصاحبه و اینستاگرام

مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

بیوگرافی ستاره پسیانی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی ستاره پسیانی بازیگر معروف سینمای کشورمان را مرور میکنیم. ستاره پسیانی را بیشتر بـه خاطر نقش آفرینی در فیلم کوچه بی نام بـه یاد می آوریم. او فرزند آتیلا پسیانی یکی از بهترین های سینما و تلویزیون کشور اسـت. ستاره پسیانی با بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع استعدادهای خودرا نشان داد. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بیشتر با ستاره پسیانی آشنا شویم.

بیوگرافی ستاره پسیانی

ستاره پسیانی متولد ۱۷ شهریورماه سال ۱۳۶۴ در تهران اسـت. او دریک خانواده کاملا هنری متولد شده اسـت. بـه خاطر شغل هنری پدر و مادرش بود کـه باعث گردید بازیگری را در همان ابتدای زندگی خود تجربه کند.

ستاره پسیانی با حضور دو مربی کار کشته و حرفه ای «پدر و مادرش» توانست اصول صحیح حرفه بازیگری را یاد بگیرد ودر عرصه سینما و تلویزیون بدرخشد. ی یک برادر بنام خسرو دارد و دختر آتیلا پسیانی بازیگر و فاطمه نقوی بازیگر اسـت.

عکس ستاره پسیانی در کنار برادرش خسرو پسیانی

همسر ستاره پسیانی

اطلاعاتی درباره ازدواج ستاره پسیانی در معرض نیست.

شروع فعالیت ستاره پسیانی

او بـه خاطر شغل پدر و مادر از همان بچگی درسال ۱۳۶۹ وارد تئاتر شد . او می گوید : بزرگ تر كه شدم یعنی از ۱۵ سالگی بازیگری برایم جدی تر شد چون نقش‌های جدی بـه مـن سپرده میشد، نقد می شدم و با خودم فكر كردم همین حالا بازیگری‌ام جدی شده چون دیگران هم جدی گرفته‌اند.

وی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت بازیگری كه با ۱۴ سال سابقه كاری دراین حیطه توانست, جایگاه خودرا ثابت كند ودر جشنواره تئاتر فجر جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت كند.

عکس کودکی ستاره پسیانی در آغوش پدرش

فعالیت های سینمایی ستاره پسیانی

سرخ پوست «۱۳۹۷»

پدیده «۱۳۹۵»

لانتوری «۱۳۹۴»

بیست هفته «۱۳۹۴ فیلم کوتاه»

وارونگی «۱۳۹۴»

کوچه بی‌نام «۱۳۹۳»

فرشتگان قصاب «۱۳۹۱»

ورود آقایان ممنوع «۱۳۸۹»

روایت‌های ناتمام «۱۳۸۵»

بهترین بابای دنیا «۱۳۷۰»

فعالیت های تلویزیونی ستاره پسیانی

سریال نهنگ آبی

همه ی بچه‌های مـن «۱۳۸۷»

شوخی کردم

کلاه‌قرمزی

باغ بلور «۱۳۸۲–۱۳۸۱»

مصاحبه با ستاره پسیانی

ستاره پسیانی از بازیگران جوان و موفق در عرصه تئاتر اسـت؛ بازیگری كه با ۱۴ سال سابقه كاری دراین حیطه توانست، جایگاه خودرا ثابت كند ودر جشنواره تئاتر فجر امسال جایزه بهترین بازیگر زن را دریافت كند. او در حال حاضر نمایش «مكاشفه در باب یك مهمانی خاموش» را در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه دارد.

اگر ستاره پسیانی نبودید الان چقدر هنرمند تئاتر بودید؟

ـ اصلا نمی دانم! چون از سن كم وارد بازیگری شدم. شاید موزیسین می شدم یا همان بازیگری را انتخاب می‌كردم، نمیدانم چـه كار می‌كردم.

خانم ستاره پسیانی بازیگری را از سینما شروع كردید؟

ـ نه از تئاتر.

بعد وارد سینما شدید؟

ـ فكر می‌كنم هم زمان اتفاق افتاد، آن موقع پنج سال بیشتر نداشتم.

بعد از همان موقع بازیگری را انتخاب كردید؟

ـ بزرگتر كه شدم یعنی از ۱۵ سالگی بازیگری برایم جدی تر شد چون نقش‌های جدی بـه مـن سپرده میشد، نقد میشدم و با خودم فكر كردم همین حالا بازیگری‌ام جدی شده چون دیگران هم جدی گرفته‌اند.

در این چند سالی كه كار كردید بیشتر در كارهای پدر حضور داشتید؟

ـ تا ۱۸ سالگی در كارهای پدرم بازی می‌كردم تا اینكه امیررضا كوهستانی مـن را برای نمایش «تجربه‌های اخیر» انتخاب كرد كه بسیار كارگردان فوق‌العاده‌ای اسـت. خیلی كار هیجان‌انگیزی بودو مـن ترسیده بودم چون اولین كار مستقل مـن جدا از گروه و پدرم بود. هم زمان با نمایش آقای كوهستانی در نمایش كیومرث‌مرادی هم بازی كردم.

برای پدر بازی كردن سخت بود یا برای دیگران؟

ـ برای مـن، سخت نبود چون این جنس بازیگری را در گروه پدرم و با كارگردانی او شروع كردم. در نتیجه جنسی از بازیگری را یاد گرفتم كه بسیار سخت اسـت، مخصوصا در نمایش‌های بی‌دیالوگ كه واقعا كار سختی اسـت چون باید بدون حرف زدن تمام حس‌تان رابه تماشاگر برسانید.

اولین باری كه با امیررضا كوهستانی كار كردم برایم مشكل بود چون فقط دیالوگ بودو مـن تا آن موقع در تئاترهایی بازی كرده بودم كه دیالوگ‌های كوتاه داشت، برای همین وحشت كرده بودم كه چطور دیالوگ‌ها را حفظ كنم و بگویم اما در طول این همه ی سال كار با پدرم، بـه یكدیگر عادت كردیم و میدانم اگر بـه مـن بگوید از این جا بـه آنجا برو، منظورش چیست و متوجه می شوم.

تا بـه‌ حال پیش آمده دوره‌ ای مثلاً یکسال كار نكرده باشید؟

ـ بله، وقتی در گروه‌مان كاری شروع میشود اگر نقشی هم نداشته باشم بـه‌عنوان دستیار درگیر میشوم اما پیش آمده كه یك‌سال تئاتر بازی نكردم و سالی دیگر چند نمایش پشت‌سر هم بازی داشتم.

تا بـه‌ حال نقدی درباره بازی خودتان خواندید كه ناراحت‌ تان كرده باشد؟

ـ نمیخواهم از خودم تعریف كنم اما كسی تا بـه‌ حال نقد بدی نكرده و اگرهم جایی نوشته شده مـن نخوانده‌ام.

از چـه زمانی در گروه كارگردانی پدرتان همراهی‌ شان كردید؟

ـ سال آنرا یادم نیست اما در نمایش «بسه دیگه خفه شو» هم دستیار بودم هم بازیگر.

خانم ستاره پسیانی در خانواده درباره كارهای همدیگر حرف می‌زنید؟

ـ بله، خیلی. البته مـا گروه هستیم اما جدا از گروه درباره كار باهم زیاد صحبت می‌كنیم. بـه نظرم جالب اسـت اگرچه بعضی‌ها جنبه منفی خانوادگی كار كردن را می بینند اما جنبه‌های خوبی هم دارد.

ممكن اسـت روزی كاری را كارگردانی كنید كه همین فضا را داشته باشد؟

ـ بله، شاید هم كاری را كارگردانی كنم كه دیالوگ‌دار باشد تا كارگردانی‌اش برایم سخت‌تر باشد.

صفحه اینستاگرام ستاره پسیانی setarehpesiani@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم ستاره پسیانی و از فعالیت های مجازی او با خبر میشویم و پربازدیدترین پست های اینستاگرامی وی را مرور میکنیم.

او در مورد این عکس نوشته: عکس: محمدصادق زرجویان

او در مورد این عکس نوشته: با ویشكای عزیز بعد از ٩ سال دوباره همبازی شدیمجشن تولد برادر ستاره پسیانی + عکس15

او در مورد این عکس نوشته: ?امیر آقا جدیدی

او در مورد این عکس نوشته: اولین تیزر فیلم سینمایی «رضا» منتشر شد