احمد زاد همچنان موثر در فولاد

10:29 - 1399/11/18
فرشاد احمد زاده هافبک تیم فولاد خوزستان در دیدار این تیم با نفت آبادان عملکرد بسیار خوبی داشت و جز بازیکنان تاثیر گذار تیمش بود.
احمد زاد همچنان موثر در فولاد

به گزارش "ورزش سه"، حضور تاثیر گذار فرشاد احمد زاده در ترکیب فولاد در همه بازی های انجام شده ملموس است و در آبادان هم پاس گل فرشاد احمد زاده با ضربه موسی کولی بالی بازی را به تساوی کشاند. تعقیب توپ از سوی فرشاد احمد زاده روی یک ضربه ایستگاهی منجر به ایجاد موقعیت برای موسی کولی بالی شد و این مدافع پیش تاخته دروازه صنعت نفت را باز کرد و در دقیقه 73 بازی به تساوی کشیده شد.

فرشاد با این روند از بازی ها در دیدارهای آینده ی فولاد هم می تواند یکی از بازیکنان تاثیر گذار باشد و حتی بار دیگر شاهد بازگشت او به تیم سابقش یعنی پرسپولیس باشیم. پاس گل فرشاد احمد زاده مانع از ثبت شکست دیگری در پرونده فولاد شد. تیمی که این فصل یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

احمد زاد همچنان موثر در فولاد9

مهاجم در سایه و ریز نقش فولاد البته که خیلی دوست داشت در این بازی برای تیم فولاد گلزنی کند اما تلاش هایش ره به جایی نبرد؛ اما با این حال می تواند از عملکرد خود در این بازی راضی باشد چرا که اگر موقعیت گل را برای موسی کولی بالی مهیا نمی کرد تیمش با شکست میدان را ترک می کرد.

احمد زاد همچنان موثر در فولاد13