عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد

10:11 - 1399/11/18
وریا غفوری کاپیتان استقلال در جریان بازی با نساجی به خاطر تعویض به شدن عصبانی شد و زمین بازی را ترک کرد.

به گزارش ورزش سه؛ در حالی که استقلالی ها تصور پیروزی آسانی مقابل نساجی را داشتند، قائمشهری ها با یک بازی هوشمندانه، میزبان خود را تا دقایق پایانی بازی در تهران متوقف کرده اند. از دست دادن سه امتیاز این بازی مساوی با از دست دادن صدر برای استقلال خواهد بود.

این شرایط باعث شده تا اعصاب استقلالی ها حسابی خرد شود؛ اعصاب خرد ترین استقلالی داخل زمین وریا غفوری بود که در دقیقه 71 یک کارت زرد مفت را از داور بازی گرفت. او در حالی که در میانه میدان خطایی روی بازیکن حریف مرتکب شد و ضربه ای هم بعد از این خطا به توپ وارد کرد، در حالی که نگاه غضبناکی به داور داشت، از او کارت زرد دریافت کرد.جالب اینکه او بعد از این صحنه خودش درخواست تعویض داد!

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد14

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد0

شرایط فنی بازی و البته وضعیت روحی وریا که می توانست به اخراج او در ادامه بازی منجر شود، فکری را بر آن داشت که کاپیتان تیمش را در دقیقه 76 تعویض کند. وریا که همچنان عصبانی بود به سمت قسمت تعویض نرفت و از سمتی دیگر زمین را ترک و مستقیما در حالی که غر می زد، راهی رختکن شد.

در حالیکه هنوز مشخص نیست کاپیتان استقلال به چه دلیل تا این حد عصبانی بود، اما او پس از لحظاتی وسایلش را در رختکن جمع و استادیوم آزادی را نیز ترک کرد.

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد17

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد3

غفوری که مشخص بود بیش از حد عصبانی است و توان ادامه بازی را ندارد، رو به نیمکت تیم فریاد زد که او را از زمین بازی بیرون بکشند. اتفاقی که پس از دقایقی نیز رخ داد.فکری در دقیقه 75 سیداحمد موسوی را به بازی فرستاد و وریا غفوری از زمین بازی بیرون رفت. کاپیتان آبی ها از سمت تونل ورودی استادیوم بیرون رفت و در حین خروج نیز زیر توپی که در آنجا قرار داشت زد و لگدی را نیز به تابلوی تبلیغاتی کنار زمین زد که در عکسهای امیرحسین خیرخواه قابل مشاهده است.

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد19

عصبانیت شدید وریا از محمود فکری | حاشیه های استقلال تمامی ندارد11