فرشید اسماعیلی ناجی استقلال برابر نساجی

10:07 - 1399/11/18
فرشید اسماعیلی تک گل بازی تیمش را برابر نساجی به ثمر رساند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.
فرشید اسماعیلی ناجی استقلال برابر نساجی

به گزارش "ورزش سه"، گل او به سبک مهدی قایدی بود. حرکت در عرض و ضربه به سمت گوشه دروازه که هر قدر حسین خطیر به بدنش کش داد نتوانست توپ را مهار کند.

این گل زمینه ساز سه امتیاز ارزشمند برای استقلال شد. در روزی که نساجی می توانست با حداقل امتیازی بازی میدان را ترک کند و انصافا با حضور جوان ها به مراتب بهتر از بازی با ذوب آهن بازی کرد. مجید جلالی در این بازی با میدان دادن به جوان هایی چون خطیر – گل محمدی – جوادیان و ... نشان داد از میدان دادن به جوان ها ابایی ندارد و می خواهد یک نساجی جدید را بسازد.

فرشید اسماعیلی ناجی استقلال برابر نساجی18

فرشید اسماعیلی با این گل نشان داد به روزهای خوب خودباز گشته است. او در بازی با نفت مسجد سلیمان هم جنب و جوش خوبی در زمین داشت و حتی یک بار تیر دروازه حریف را به لرزه در آورد. فرشید اسماعیلی با گلزنی در دیدار با نساجی 3 امتیاز حیاتی را برای استقلال به ارمغان آورد و زمینه ساز ادامه حضور آبی ها در صدر جدول شد. به خصوص که بعد از این گل ضربه پنالتی مهدی قایدی توسط تیر به زمین برگشت داده شد.

فرشید اسماعیلی ناجی استقلال برابر نساجی3

استقلال باید خوش شانس باشد در روزی که دروازه نساجی را به طور جدی و به دفعات تهدید نکرد به سه امتیاز ارزشمند رسید. نساجی هم با وجود این باخت می تواند به آینده و در نهایت بقاء در جدول بازی ها امیدوار باشد. به خصوص که در روزهای آینده می تواند چند بازیکن جدید به ترکیب اضافه کند.