عباس زاده نزدیک به ثمر رساندن یک سوپر گل

17:52 - 1399/11/17
عباس زاده مهاجم تراکتور سازی تا آستانه گل زدن تیمش برابر پرسپولیس پیش رفت اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.

به گزارش ورزش سه؛ محمدرضا عباس زاده، مهاجم گلزن تیم تراکتور طی دو هفته اخیر موفق به گلزنی نشده است. او هفته گذشته در بازی با آلومینیوم دو بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما تیرک دروازه در هر دو مورد، مانع از این کار شد.

عباس زاده نزدیک به ثمر رساندن یک سوپر گل5

عباس زاده نزدیک به ثمر رساندن یک سوپر گل15

یکی از این تیرک ها، مربوط به ضربه آکروباتیک دیدنی بود که عباس زاده در اوایل بازی روانه دروازه پورحمیدی کرد. مهاجم تراکتوری ها روی یک ارسال از سمت چپ و در حالی که فاصله زیادی هم از خط دروازه داشت، با پرشی دیدنی و ضربه قیچی برگردان غیر قابل مهار، دروازه حریف را نشانه گرفت، این ضربه اما با بدشانسی تمام و در حالی که حتی دروازه بان آلومینیوم هم تسلیم شده بود، به تیرک دروازه برخورد کرد.

عباس زاده نزدیک به ثمر رساندن یک سوپر گل17

در بازی با پرسپولیس، محمدرضا عباس زاده انگیزه های بسیاری داشت تا بار دیگر توانایی های خود را مقابل تیمی که با شرایطی نه چندان خوب از آن جدا شد نشان بدهد. در یکی از تلاش های مهاجم تراکتور برای باز کردن دروازه پرسپولیس، عباس زاده به مانند بازی با آلومینیوم برای زدن ضربه آکروباتیک به هوا برخاست اما این بار حرکت او موفقیت آمیز نبود و در حالی که مدافعان پرسپولیس محو پرش عباس زاده شده بودند، توپ روی پای این بازیکن به خوبی جفت و جور نشد و حاصل کاری به گونه ای شد که در تصاویر می بینید.