هالند جانشین احتمالی آگوئرو در سیتی

17:16 - 1399/11/17
نشریع مارکا مدعی شد که سران منچستر سیتی قصد دارند در نقل و انتقالات تابستانی هالند را جذب کنند.
سرخیو آگوئرو

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل بی نظیر در منچستر سیتی و تبدیل شدن به اسطوره و بهترین گلزن تاریخ این باشگاه رفته رفته به درهای خروج نزدیک شده است. این ستاره آرژانتینی طی ماه‌های اخیر دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده و تا حدود زیادی از دوران اوج خود فاصله گرفته است.

هالند جانشین احتمالی آگوئرو در سیتی19

از طرف دیگر طی روزهای گذشته گزارشاتی مبنی بر علاقه بارسلونا و مذاکره نامزدهای ریاست این باشگاه برای جذب ستاره آرژانتینی به گوش رسید و گفته می شود که ممکن است در صورت ماندن لیونل مسی در بلوگرانا، آگوئرو با دوست صمیمی خود همبازی شود.

همچنین منچستر سیتی در حال حاضر به جز آگوئرو، ستاره برزیلی یعنی گابریل ژسوس را هم در خط حمله در اختیار دارد اما بسیاری معتقد هستند که سیتیزن ها نمی توانند تنها با این مهاجم برای کسب جام های بزرگ بجنگند و به همین خاطر به یک مهاجم سطح اول و به نوعی فوق‌ستاره احتیاج دارند.

هالند جانشین احتمالی آگوئرو در سیتی20

طی ماه های گذشته گفته شد که باشگاه انگلیسی برای جانشینی آگوئرو به دنبال جذب هری کین از تاتنهام خواهد بود اما حالا مارکا ادعای جدیدی را مطرح کرده که بر اساس آن سیتی مشتاق است ارلینگ هالند را به خدمت بگیرد. در این گزارش ادعا شده که سیتی حاضر است در تابستان 2022 مبلغ بالاتری از بند آزادسازی ستاره انرژی را بپردازد و به نوعی قصد دارد هر طور که شده او را به اتحاد بیاورد.