واکنش تینا پاکروان به خیر فوت علی انصاریان + عکس

22:23 - 1399/11/16
تینا پاکروان در تازه ترین پست اینستاگرامی خود با انتشار عکسی از علی انصاریان حال و هوای خود را بعد از شنیدن این خبر تلخ، با طرفدارانش در میان گذاشت که شما هم می توانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
تینا پاکروان - علی انصاریان

علی جان جگرم سوخت... صدای خنده هات، مهر تو نگات، محبتت هات، قلب مهربونت تا ابد در خاطرمان خواهد ماند. حیف پسرگل حیف از دنیا که چون تویی از دست داد. کمر امیدمان از رفتنت شکست. بدرور رفیق گل من بدرود... #تینا_پاکروان

بیوگرافی تینا پاکروان:تینا پاکروان در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده‌است و لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما-تئاتر دارد. فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و در ادامه با مجلاتی مانند «ابرار سینمایی» و «صدا، دوربین، حرکت» و هفته نامه «فکور» همکاری داشته‌است.

در سن ۱۸ سالگی در فیلم یاس‌های وحشی به کارگردانی محسنی‌نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت. در فیلم «سگ کشی» بهرام بیضایی دستیار کارگردان بوده و در ادامه در سریال «تعطیلات نوروزی» شبکه دو، برنامه‌ریز و جانشین تولید، در سریال «راز سکوت» هم برنامه‌ریز و جانشین تولید بوده‌است.

جدیدترین عکس های اینستاگرام تینا پاکروان

پاکروان سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی‌ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده‌است. در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رؤیا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته‌است. یک فیلم مستند هم به نام «همراه با ایرانیان» برای شبکه جهانی جام جم ساخته که به زندگی ایرانی‌های مقیم لس آنجلس و سانفرانسیسکو می‌پرداخت.

تینا پاکروان پس از بازگشت به ایران توسط محمدرضا شریفی‌نیا در سریال «کلاه پهلوی» به عنوان مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان با آقای دری همکاری کرده‌است. سپس در فیلم «سنتوری» به عنوان مدیر تولید با داریوش مهرجویی همکاری کرد. در فیلم «وقتی همه خوابیم» به کارگردانی بهرام بیضایی مدیر تولید و برنامه‌ریز بوده‌است.

سومین فیلم کوتاهش «گره» نام داشت که محمدرضا شریفی‌نیا، سارا خوئینی‌ها، شقایق فراهانی و محراب رضایی به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشتند و اولین کار بازیگریش هم سریال «سال‌های مشروطه» است که در آن به عنوان بازیگر، مدیر تولید، طراح دکور و مشاور فیلمنامه حضور داشته‌است.» تینا پاکروان تاکنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و … در فیلم‌های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی، ضیاءالدین دری و … کار کرده‌است. از فعالیت‌های دیگر وی می‌توان به تدریس، انتشار کتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد.

عکس تینا پاکروان و همسرش

ازدواج تینا کروان تینا پاکروان متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام ساشا است

فیلمشناسی تینا پاکروان:کارگردان:

- فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران» -(۱۳۹۶) - فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴) - فیلم سینمایی «خانوم» -(۱۳۹۲) - فیلم تلویزیونی «پل» -(۱۳۹۰) - فیلم کوتاه «اینجا شهر من بود» - (۱۳۸۹) - فیلم کوتاه «گره» - (۱۳۸۸) - فیلم کوتاه «آکتور آکتور» - (۱۳۸۶) - فیلم کوتاه «رؤیا» - (۱۳۷۹) تهیه‌کننده:- فیلم سینمایی «لس آنجلس - تهران» -(۱۳۹۶) - فیلم سینمایی «خانه کاغذی» -(۱۳۹۵) - فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴) - فیلم سینمایی "یحیی سکوت نکرد "-(۱۳۹۳) - فیلم سینمایی "خانوم"-(۱۳۹۲) - فیلم تلویزیونی "داستان عوضی "-(۱۳۹۱) - فیلم تلویزیونی "مسافر بهشت "-(۱۳۹۱) نویسنده:- فیلم خانوم - اینجا شهر من بود - گره - معجزه بازیگر:- فیلم سینمایی سارا و آیدا (۱۳۹۵) - فیلم سینمایی خانه کاغذی (۱۳۹۵) - فیلم سینمایی متروپل (۱۳۹۲) - سالهای مشروطه (۱۳۸۸) - فیلم تلویزیونی مسافر بهشت (۱۳۹۰) چهره پرداز:- من و دبورا (۱۳۸۴)

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی در سال جدید، با ساخت سریال «خاتون» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان، سریال «ناجور» به تهیه کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی همایون اسعدیان و نویسندگی بابک کایدان، سریال «آهوی من مارال» به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم و کارگردانی و نویسندگی مهرداد غفارزاده موافقت شد.

همچنین در این جلسات با ساخت دو عنوان فیلم مستند «من یک زن ایرانی هستم» به تهیه کنندگی علی قربانی و مریم نقیبی، کارگردانی میلاد قربانی و نویسندگی عادل انیسی و «گلهای قصران» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی مرتضی غفوری نایینی موافقت شد.

سریال های مذکور پیش تر موافقت اصولی گرفته اند و به تازگی با پروانه ساخت آنها موافقت شده است.

شروع فعالیت

خانوم پاکروان فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده، وی در ادامه با مجلاتی مانند ابرار سینمایی – صدا – دوربین حرکت هفته نامه فکور همکاری داشته است در سن ۱۸ سالگی در فیلم یاس‌ های وحشیبه کارگردانی محسنی‌ نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت

ازدواج تینا کروان و ادامه تحصیل در آمریکا

تینا پاکروان متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام ساشا است

خانوم پاکروان برای مدتی واسه ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی‌ ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده است در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رویا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته است

عکس همسر تینا پاکروان,عکس ساشا پسر تینا پاکروان

همکاری ها و تدریس

تینا پاکروان تاکنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه‌ ریز، دستیار کارگردان و … در فیلم‌های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی، ضیاءالدین دری و … کار کرده است

از فعالیت‌ های دیگر وی می‌ توان به تدریس، انتشار کتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد

عکس ساشا پسر تینا پاکروان

خیریه

او حضور فعالانه در کارهای خیریه دارد