واکنش باشگاه نساجی به اظهارات تند محمود فکری

18:30 - 1399/11/16
باشگاه نساجی در پی بیانیه ای به صحبت های محمود فکری قبل از دیدار با استقلال واکنش نشان داد.
باشگاه نساجی

به گزارش "ورزش سه"، در این بیانیه که توسط روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران نوشته شده، ازمحمود فکری خواسته شده که در مورد تیم سابقش حرفی نزد.

متن این بیانیه را در ادامه می خوانید:

« محمود فکری سرمربی استقلال باید بداند که کنفرانس مطبوعاتی جایی برای صحبت درباره خاطرات بدی که از خود در نساجی به‌جا گذاشته، نیست. شما باید به‌جای حرف‌هایی که هواداران نساجی را عصبانی‌تر کردید، درباره شرایط تیم خود صحبت می‌کردید و بازی‌های چشم‌نوازی که هواداران استقلال را شگفت‌زده کرده است!

شما دیگر برای نساجی و هواداران آن تمام شده‌اید اما انگار نساجی هنوز برای شما تمام نشده است. تصور می‌کنید نمک پاشیدن روی زخم هواداران نساجی، از شما مربی و چهره بهتری می‌سازد؟ همگان آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه‌تان آوردید!

توانمندی‌های شما در مربیگری برای آنهایی که با شما کار کرده‌اند، مشخص است. در حالی که روزهای پایانی نیم‌فصل را تجربه می‌کنیم اما هنوز از حضور در استقلال ذوق‌زده هستید و همه چیز را وارونه جلوه می‌دهید.

نساجی هیچ دینی به شما و اطرافیان‌تان ندارد، اگرچه شما تا ابد مدیون نساجی خواهید بود، به این دلیل که هیچ باشگاه لیگ برتری، یک مربی لیگ یکی که تیمش حتی مدعی صعود نبود را باور نداشت و این نساجی بود که باعث شد پیشنهادات شما لیگ برتری شود. در آخر حداقل ۲۵۰ میلیون تومان حق مردم شریف مازندران که برای کارِ نکرده‌تان پیش از شروع فصل گرفتید را برگشت می‌دادید. همچنین منتظر اخذ غرامت شما به باشگاه نساجی پس از رای استیناف، هستیم.»

گفتنی است محمود فکری که در ابتدای فصل از نساجی به استقلال پیوست، در مصاحبه خبری پیش از دیدار باتیم سابقش صحبت هایی در مورد کارشکنی مدیران این تیم در زمان حضورش انجام داد.