مشکلات مالی استقلال که تمامی ندارد!

18:29 - 1399/11/16
باشگاه استقلال امسال با بحران شدید مالی همراه شده است به طوری که بازیکنان این تیم با شرایط خاصی و باید وارد هتل محل اقامت خود در مازندران شوند.
باشگاه استقلال

به گزارش "ورزش سه"، استقلال امروز آخرین تمرین خود را پیش از مصاف با نساجی مازندران که روز آینده از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، انجام داد و سپس عازم هتل محل اقامت خود در آکادمی ملی فوتبال شد که البته بازیکنان این تیم با ممانعت مسئولین هتل مواجه شدند.

در واقع عدم پرداخت مطالبات مالی هتل آکادمی سبب شده تا اعضای تیم استقلال با مشکلاتی برای برپایی اردو مواجه باشند و شرایط این تیم را تحت تاثیر قرار داد. مسئولان هتل اعلام کردند تا زمانی که بدهی آنها پرداخت نشود اجازه حضور استقلالی ها را نمی‌دهند اما بعد از تماس های محمود فکری، پرویز مظلومی و اعضای کادر فنی تیم استقلال در نهایت مشکل موقتا حل شد و استقلالی ها مجوز گرفتند تا وارد هتل شوند.

گفتنی است این اتفاق در روز تمرین رسانه ورزش در هتل آکادمی که عادل فردوسی پور نیز در آن حضور دارد، اتفاق افتاد و به همین دلیل برخی از اصحاب رسانه نیز شاهد این موضوع شدند.

استقلال طی سال های اخیر با مشکلات زیادی در استفاده از زمین تمرین مواجه بوده و تغییر محل تمرین آنها از مجموعه نفت تهرانسر به مجموعه انقلاب هم بی ارتباط با مشکلات ملی باشگاه نیست؛ اگرچه زیرکشت رفتن چمن ورزشگاه نفت تهران هم از دلایل انتقال تمرین به مجموعه انقلاب به شمار می رود.