رویداد های زنده از بازی تراکتور پرسپولیس

17:49 - 1399/11/16
دیدار مهم هفته چهاردهم بین تراکتور سازی و پرسپولیس در حال برگزاری است.
تراکتور سازی و پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"؛ تیم تراکتور بعد از شکست خانگی هفته گذشته مقابل آلومینیوم امروز میزبان پرسپولیس است. شاگردان شجاعی در حال حاضر با 19 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارند. در سمت مقابل پرسپولیس پس از کسب پیروزی مقابل ماشین سازی، امروز مقابل دیگر تیم شهر تبریز، تراکتور قرار خواهد گرفت. شاگردان گل محمدی، در حال حاضر با دو بازی کمتر و 18 امتیاز در رتبه ششم قرار دارند. پیروزی در این دیدار می تواند هر دو تیم را چند رده در جدول رده بندی بالاتر ببرد.

با گزارش زنده این دیدار با "ورزش سه" همراه باشید:

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ شنبه: 99/11/16 ؛ ساعت 15 ورزشگاه: یادگار امام تبریز/ بدون تماشاگر. داور: مهدی سیدعلی، کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی عالیقدر، داور چهارم: حمیدرضا کنعانی، داور پشت دروازه ۱ و ۲: محمد رضا اکبریان و محمد حسین ترابیان و ناظر: فریدون اصفهانیان

اخطار

میلاد فخرالدینی (۸)- اکبر ایمانی(۵۷) از تراکتور

ترکیب تراکتور:

محمدرضا اخباری محمدرضا خانزاده میلاد فخرالدینی احسان حاج‌صفی اکبر ایمانی مسعود شجاعی مهدی تیکدری محمد عباس‌زاده عکاشه حمزویی میثم تیموری وفا هخامنش سرمربی: مسعود شجاعی

رویداد های زنده از بازی تراکتور پرسپولیس16

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک سید جلال حسینی احمد نوراللهی میلاد سرلک کمال کامیابی نیا احسان پهلوان مهدی عبدی مهدی شیری وحید امیری سعید آقایی سیامک نعمتی سرمربی:یحیی گل محمدی

رویداد های زنده از بازی تراکتور پرسپولیس1

شرح گل

تراکتور 0-1 پرسپولیس: (دقیقه 51):ارسال نوراللهی از روی ضربه آزاد را سید جلال حسینی با یک ضربه سر قاطعانه وارد دروازه اخباری کرد.

دقایق حساس

دقیقه 1:یک ارسال پشت مدافعان پرسپولیس، حمزویی را در موقعیت تک به تک با لک قرار داد اما دروازه بان پرسپولیس با خروج به موقع با ضربه سر توپ را دفع کرد.

دقیقه 20:ارسال در عمق مسعود شجاعی در حالی که می رفت عباس زاده را در موقعیت گلزنی قرار دهد که حامد لک با یک پرش به موقع توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 34: شوت سنگین محمد عباس زاده با روی پا از پشت محوطه جریمه به طرز خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 39:احسان حاج صفی در پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک موقعیت شوتزنی مناسب شد؛ ضربه پای چپ این بازیکن در حالی که لک چند قدم از خط دروازه جلوتر آمده بود، از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 48:حمزویی در موقعیت تک به تک با لک می توانست دروازه پرسپولیس را باز کند اما ضربه او دقت کافی را نداشت و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

شرح نیمه اول:

تراکتور بازی را بهتر از حریف آغاز کرد و در همان دقیقه اول با ایجاد یک موقعیت خطرناک روی دروازه پرسپولیس، دروازه بان این تیم را به زحمت انداخت. در ادامه اما شاهد متعادل شدن جریان بازی بودیم. پرسپولیسی ها آرام آرام از یک سوم دفاعی خود جلوتر آمده و حملاتی را روی دروازه حریف ایجاد کردند که البته حاصلی در پی نداشت. در 15 دقیقه پایانی نیمه اول شاهد ایجاد چند خطر روی دروازه پرسپولیس بودیم و تراکتوری ها چند بار با شوت های از پشت محوطه جریمه، دروازه لک را تهدید کردند. این نیمه در نهایت بدون گل به پایان رسید.

در حاشیه:

* بعد از انتقادات فراوان از تزئین سکوهای یادگار امام، امروز برای اولین بار شاهد یک طرح منظم و قابل قبول روی سکوهای این ورزشگاه هستیم.

رویداد های زنده از بازی تراکتور پرسپولیس17