ابراز علاقه به پاریس به سبک نیمار

17:42 - 1399/11/16
همچنان گمانی زنی های فراوانی مبنی بر ماندن یا رفتن نیمار از پاریس وجود دارد که او با انتشار عکسی از خود ابرار علاقه خود را به باشگاه فعلی خود نشان داد.
نیمار

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن قصد دارد قرارداد نیمار را برای چهار سال دیگر تمدید کرده و او را در این باشگاه حفظ کند. در دو سال اخیر شایعات زیادی در مورد تمایل نیمار به جدایی از پاری سن ژرمن و بازگشت به لالیگا منتشر می شد و البته هیچکدام از این اخبار به حقیقت منجر نشد.

دو روز پیش نشریه اکیپ مدعی شد به نظر می رسد نیمار در حال حاضر رابطه خوبی با لئوناردو، مدیر باشگاه دارد و گفته می شود که برکناری توماس توخل باعث بهبود روحیه همه بازیکنان تیم از جمله نیمار شده است.

ابراز علاقه به پاریس به سبک نیمار11

نیمار تا سال 2022 با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و به نظر می رسد که در پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند و قراردادش را تمدید می کند.

نیمار دیدار شب گذشته تیمش برابر نیم المپیک را از دست دادو ساعاتی پس از برتری 3-0 تیمش، عکسی از خود را در حالی که از سکوهای پارک دو پرنس نظاره گر دیدار تیمش بود، منتشر کرد و زیر آن نوشت:« عاشقتم.»

این فوق ستاره برزیلی پیش از این هم در گفت و گویی که با TF1 داشت تاکید کرد که از حضور در پاری سن ژرمن راضی است و می خواهد قراردادش را طولانی مدت تمدید کند.