مهاجم بارسلونا پیشنهاد لیگ برتری را رد کرد

17:08 - 1399/11/16
مهاجم دانمارکی بارسلونا به پیشنهاد باشگاه وست برومویچ انگلیس پاسخ منفی داد.
بارسلونا

به گزارش "ورزش سه"، مارتین برایثویت پشت سر ستاره هایی نظیر لیونل مسی و آنتوان گریزمان مهاجم ذخیره بارسلونا در فصل جاری به حساب می آید. از طرفی به نظر می رسد که سرمربی هلندی بارسلونا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به این بازیکن ندارد و البته برایثویت نیز در مسابقاتی که فرصت حضور در میدان را به دست آورده نتوانسته توانایی های خود را به اثبات برساند.

از طرفی عملکرد ناامید کننده مهاجم دانمارکی باعث شد که شایعاتی در رابطه با جدایی این بازیکن از بارسلونا در نقل و انتقالات ژانویه به گوش برسد اما برایثویت تصمیم گرفت که در جمع آبی اناری ها به کارش ادامه دهد و توانایی‌های خود را به اثبات برساند؛ موضوعی که او اخیراً در مصاحبه ای به آن تاکید کرده بود.

مهاجم بارسلونا پیشنهاد لیگ برتری را رد کرد10

در همین ارتباط موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شده که باشگاه وست برومویچ در نقل و انتقالات ژانویه پیشنهاد خود را برای جذب مارتین برایثویت به باشگاه بارسلونا ارائه داده بود. آنها خواهان به خدمت گرفتن قرضی این مهاجم دانمارکی به همراه بند خرید دائمی شده بودند اما برایثویت با این پیشنهاد مخالفت و شانس حضور در تیم سم آلاردایس را رد کرده است تا به کارش در نوکمپ ادامه دهد.