بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی

09:53 - 1399/11/16
پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بابت شکایت مدافع بلغارستانی بسته شد.
استقلال

به گزارش "ورزش سه"، نیکولای بودروف بازیکن بلغارستانی که در زمان سرمربیگری فرهاد مجیدی به استقلال آمد و مدت زیادی نیز در جمع آبی پوشان حضور نداشت، به واسطه عدم دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد و چند هفته قبل حکم پرونده او صادر شد.

بر این اساس باشگاه استقلال محکوم به پرداخت مبلغ 137 هزار یورو به بودوروف شده بود. مسئولان باشگاه در این مدت تلاش زیادی کردند تا بتوانند از این بازیکن تخفیف بگیرند اما موفق نشدند و پول او نیز پرداخت نشد تا فدراسیون جهانی فوتبال تصمیم به بستن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بگیرد.

بر اساس اعلام فیفا به فدراسیون فوتبال پنجره نقل و انتقالاتی استقلال که چند ماه قبل باز شده بود، بار دیگر بسته شده و حالا آبی ها را در آستانه نقل و انتقالات زمستانی با چالش جدیدی مواجه کرده است. البته مسئولان استقلال هر زمانی که پول بودوروف را پرداخت کنند، پنجره شان باز می‌شود.

مساله اصلی اما این است که آبی ها زمان زیادی برای پرداخت پول بودوروف ندارند. آنها باید سریعا برای این کار اقدام کنند تا بعد از نامه نگاری با فیفا پنجره نقل و انتقالاتی شان در آستانه فصل نقل و انتقالات زمستانی باز شود.

گفتنی است؛ استقلالی ها به خاطر بدهی به شفر با این مشکل روبه رو شدند و بعد از کش و قوس های فراوان توانستند پنجره شان را باز کنند. حالا نیز بودوروف چنین اتفاقی را برای آبی های پایتخت رقم زده است.