چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس

17:21 - 1399/11/15
در این تصویر چهره متفاوت الناز شاکردوست را در برج میلاد تهران می بینید
الناز شاکردوست

فیلم سینمایی ابلق شب گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. این فیلم به کارگردانی نرگس آبیار یکی از مدعیان سیمرغ می باشد. در نشست خبری این فیلم بازیگران فیلم نیز حضور داشتند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم چهره متفاوت الناز شاکردوست را در این نشست خبری ببینیم

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد

الناز شاکردوست در فوتوکال فیلم «ابلق»

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس20

چهره متفاوت الناز شاکردوست در ابلق

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس12

بازیگر فیلم ابلق

جزئیات بیشتر درباره نمایش «ابلق» با حضور الناز شاکردوست، بهرام رادان و دیگران

«ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار یکی از فیلم‌های مدعی این دوره از جشنواره فیلم فجر است. «ابلق» دیروز ۱۴ بهمن در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

در نشست رسانه‌ای پس از نمایش فیلم علاوه بر نرگس آبیار، بازیگران اصلی فیلم هم حضور داشتند. بهرام رادان، هوتن شکیبا، الناز شاکردوست و گلاره عباسی بازیگران این اثر سینمایی به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی است.

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس1

چهره متفاوت الناز شاکردوست در فیلم ابلق

در ابتدای این نشست با اجرای محمود گبرلو هوتن شکیبا درباره احتمال سیمرغ گرفتن برای دومین بار گفت: «کسی نیست که دوست نداشته باشد سیمرع بگیرد. فیلم رسالتی داشت که انجام داده و همین که در فیلم بودم کافی است.سعی کردم برای خودم چالش ایجاد کنم. با وجود کرونا و تعطیلی باشگاه‌ها تلاش کردم در خانه تمرین کنم. حوصله انجام این کارها را داشتم و امیدوارم که نقش خوبی شده باشد.»

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس8

بازیگران ابلق

هوتن شکیبا و الناز شاکردوست هر دو نخستین بار برای بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده‌اند.

چهره متفاوت الناز شاکردوست در برج میلاد تهران + عکس19

هوتن شکیبا در ابلق

شاکردوست هم در این باره گفت: «گرفتن سیمرغ برایم افتخار است. با این نقش صدای عده‌ای از زنان بودیم که دستشان به جایی بند نیست. تاثیرگدار بودن برای من مهم است و کار کردن با نرگس آبیار برایم افتخار است.»

گلاره عباسی هم درباره چالش‌های بازی در این فیلم گفت: «این نقش چالش زیادی برایم داشت و کار کردن با خانم آبیار جذاب است. نقش متفاوت و از طبقه‌ای بود که تاکنون از من دیده نشده است. شرایط فیزیکی و صداسازی سخت‌ترین بخش بود و امیدوارم باورپذیر بوده باشد.»