شایعات جدایی ستاره برزیلی رئال قوت گرفت

16:37 - 1399/11/15
وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال مادرید به احتمال زیاد در تابستان از رئال جدا خواهد شد.
وینیسیوس جونیور

به گزارش "ورزش سه"، پنجره نقل و انتقالات ژانویه 2021 به پایان رسید و رئال مادرید دو بازیکن بازیکن جوان خود به نام های مارتین اودگارد و لوکا یوویچ را به صورت قرضی واگذار کرد. برخی گمانه زنی ها مبنی بر احتمال جدایی قرضی وینیسیوس جونیور نیز بود، اما رئال مادرید در نهایت تصمیم گرفت این وینگر چپ را حفظ کند. اما نشریه آ.اس امروز در گزارشی مدعی شد احتمال جدایی وینیسیوس در فصل تابستان وجود دارد.

شایعات جدایی ستاره برزیلی رئال قوت گرفت8

این بازیکن شروع درخشانی در فصل جاری داشته و مقابل رئال وایادولید و لوانته موفق به گلزنی شد، اما عملکرد در ماه های اخیر ناامید کننده بوده است. به نظر می رسد وینیسیوس جونیور اعتماد به نفس خود را از دست داده و در هفته های اخیر ضعیف ظاهر شده است.

مدیران رئال مادرید قصد دارند در فصل تابستان و با فروش این بازیکن 20 ساله کسب درآمد کرده و برای خرید گزینه های جدید اقدام کنند. برخی اخبار حاکی از تمایل رئال مادرید به خرید کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن است و شاید وینیسیوس جونیور به عنوان بخشی از قرارداد این بازیکن راهی پاریس شود. همچنین اخباری در مورد احتمال انتقال این بازیکن نیز وجود دارد. اوضاع مالی در باشگاه رئال مادرید اصلا مناسب نیست و به همین دلیل چاره ای جز فروش برخی بازیکنان این باشگاه باقی نمانده است.