عباس زاده آماده گلزنی در دیدار برابر پرسپولیس

13:15 - 1399/11/15
محمد عباس زاده مهاجم تراکتور سازی شانس بالایی برای گلزنی در دیدار مقابل پرسپولیس دارد.
پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر، روز پنجشنبه میزبان پرسپولیس خواهد بود. تقابل این دو تیم بی شک، حساس ترین تقابل هفته خواهد بود؛ تقابلی که در دل خود تقابل های کوچک زیادی دارد. یکی از این تقابل ها، رویارویی محمد عباس زاده با پرسپولیس است.

محمد عباس زاده که در لیگ بیستم، با گلزنی های خود، تراکتور را بعد از سال ها صاحب یک مهاجم گلزن و ششدانگ کرده، هفته گذشته علی رغم تلاش بسیار، نتوانست مقابل آلومینیوم گلزنی کند و دو بار سدی به نام تیرک دروازه مواجه شد. او برای از سر گیری روند خوب گلزنی اش، این هفته تیمی را پیش روی خود می بینید که زمانی پیراهن آن را به تن می کرد.

عباس زاده آماده گلزنی در دیدار برابر پرسپولیس14

عباس زاده دو فصل برای پرسپولیس به میدان رفت و در 38 بازی موفق به زدن 12 گل شد. او که در 22 سالگی با نظر علی دایی پرسپولیسی شده بود پس از رفتن دایی و به روی کار آمدن حمید درخشان و سپس برانکو ایوانکوویچ نتوانست جایگاه محکمی در تیم داشته باشد و سرانجام بعد از دو فصل از جمع سرخ پوشان جدا شد.

او بعد از جدایی از پرسپولیس با پیراهن تیم های راه آهن، سایپا و نساجی مقابل سرخ پوشان پایتخت حضور یافته و همواره با توجه به شرایطی که در مورد آن صحبت کردیم، با انگیزه بسیاری در زمین حضور یافته است. او در بازی روز پنجشنبه امید اول گلزنی تراکتور به شمار می رود و از انگیزه های کافی برای محقق کردن این خواسته تراکتوری ها هم برخوردار است.