حریف فولاد در آستانه عقد قرارداد با مدافع برزیلی

11:06 - 1399/11/15
تیم العین امارات در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف فولاد خوزستان برود که در آستانه عقد قرارداد با مایکون مدافع برزیلی النصر عربستان است.
مایکون

به گزارش "ورزش سه"، مایکون مدافع برزیلی النصر عربستان که در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در سال گذشته مقابل پرسپولیس حضور داشت و پنالتی که منجر به صعود سرخپوشان به دیدار فینال شد را او از دست داد، اکنون در آستانه پیوستن به العین امارات قرار دارد.

سایت عربستانی سعودی اسپورت به نقل از البیان نوشته است که مایکون برزیلی چندی پیش درخواست فسخ قرارداد خود را به باشگاه النصر ارائه داده است که علت آن، عدم دریافت حقوق خود به مدت 6 ماه است که این مبلغ چیزی در حدود یک و نیم میلیون یورو برآورد می شود.

این روزنامه در ادامه نوشته است هواداران العین به منظور تقویت خط دفاعی خود، خواستار عقد قرارداد با مایکون شده اند بخصوص اینکه این تیم اماراتی در پروژه جذب میکائیل دی اولیویرا مدافع برزیلی فلامینگو ناکام بوده است.

البته العین پس از جذب ویلسون ادواردو وینگر اهل آنگولا که در تابستان گذشته به این تیم پیوست، قادر به جذب بازیکن خارجی دیگری نیست و آنها در صورت جذب مایکون، باید نام یکی از بازیکنان خارجی خود را از لیست تیم حذف کنند.

العین در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا باید فروردین 1400 به مصاف فولاد خوزستان برود و از همین رو، آنها به دنبال تقویت تیم خود هستند و حتی گفته می شود سران این تیم درصدد بازگرداندن عمر عبدالرحمن به تیمشان هستند.