دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس

10:26 - 1399/11/15
الهام طهموری، بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون، با انتشار پستی در اینستگرام روز مادر را به مادرش تبریک گفت.
الهام طهموری

من اشک تورو ۲ بار بیشتر ندیدم اولین بار سالها پیش وقتی داشتم وسیله هامو‌جمع میکردم که برای همیشه برم دنبال آرزوهام.

و دومین بار وقتی بابا برای همیشه رفت. نمیدونم باید بهت بگم قوی ، شجاع ، شیر زن یا چی ؟

فقط میدونم عاشق چین های روی صورتتم چون هر کدوم منو یاد یه اتفاقی میندازه که تو بهم گفتی ؛ هیچی نیست ، حل میشه و حل شد... اینکه تو‌هیچوقت خودتو‌نمیبازی حتی در سخت ترین شرایط . اینکه از هیچ کس کینه به دل نمیگیری . اینکه به فکر همه هستی از نوه هات گرفته تا پدر مادرت . اینا چیزاییه که از تو‌یاد‌ گرفتم . به نظرم ضعیف بودن باعث میشه خودت راحت باشی و دیگران عذاب بکشن و قوی بودن دقیقاً بر عکسشِ و این انتخاب توِ

بیوگرافی الهام طهموری و همسرش + عکس های الهام طهموری و اینستاگرام

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس6

بیوگرافی الهام طهموری و همسرش

در اینبخش بیوگرافی الهام طهموری بازیگر جوان کشورمان را مرور می‌کنیم. الهام طهموری یکی از چهره های جدید تلویزیونی اسـت کـه با بازی در سریال وارش بـه شهرت بالایی دست یافت و حالا در دومین تجربه جدی خود در تلویزیون در سریال شرم محصول شبکه سوم سیما نقش آفرینی کرده اسـت. الهام طهموری هواداران بسیار زیادی دارد ودر ادامه قصد داریم تا بیشتر با این بازیگر با استعداد کشورمان آشنا شویم.

الهام طهموری کیست؟

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس1

نام اصلی: الهام طهموری

متولد: 15 فروردین 1367 اصفهان

پیشه: بازیگر

محل زندگی: تهران

تحصیلات: رشته تئاتر و گرافیک

شروع فعالیت: 1385 تا کنون

وضعیت تاهل: ازدواج کرده اسـت

بیوگرافی کامل الهام طهموری بازیگر

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس2

الهام طهموری متولد 15 فروردین 1367 اصفهان بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت. الهام طهموری یک خواهر و یک برادر بزرگ‌تر از خود دارد. الهام طهموری فارغ‌التحصیل رشته تئاتر و گرافیک اسـت. پس از گذراندن دوره‌ های بازیگری، از سال ۱۳۸۵ وارد عرصه بازیگری شد.

الهام طهموری چگونه بازیگر شده اسـت؟

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس16

او فعالیت های خودرا با بازی در تئاتر شروع کرده اسـت. الهام طهموری با بازی در سریال نفس گرم با همبازی شدن با مرجانه گلچین، حامد کمیلی و چند بازیگر مطرح توانست بـه شهرت برسد.

ازدواج و همسر الهام طهموری

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس3

الهام طهموری 27 مردادماه 97 با حامد احمدجو، از بازیگران حرفه ای تئاتر ازدواج کرد. الهام طهموری و همسرش یک زوج آرام و بی حاشیه هستند. این زوج در سریال پرستان باهم همبازی بوده اند.

الهام طهموری درمورد خودش چه می گوید؟

مـن در هنرستان تئاتر خواندم و خیلی دوست داشتم در دانشگاه هم ادامه ‌اش دهم، اما بـه دلایلی این اتفاق نیفتاد. وادار شدم رشته هنر بخوانم و گرافیک و صنایع دستی را ادامه دادم. البته از زمان هنرستان کار تئاتر را شروع کردم تا اینکه مرحوم اکبر خواجویی کارگردان سریال «پدر سالار»، مـن را در تئاتر دیدند و برای سریال شان نام «پیک راستان» را انتخاب کردند.

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس0

این سریال هم مثل «وارش» از شبکه سه پخش شد. فکر کنم این ماجرا برای حدود هشت تا ده سال پیش باشد. در پیک راستان نقش اصلی را بازی می کردم. قصه درباره زن و شوهر نویسنده‌ای بود کـه راجع‌بـه یک پیک موتوری داستان می نوشتند. این زن و شوهر در تمام طول سریال حضور داشتند، اما بقیه شخصیت‌ها در هر اپیزود می‌آمدند و می‌رفتند.

سریال های الهام طهموری

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس12

سریال وارش «احمد کاوری ۱۳۹8»

سریال پدر «بهرنگ توفیقی ۱۳۹۷»

سریال سارق روح «احمد معظمی ۱۳۹۶»

سریال پرستاران «شهرام شاه‌حسینی ۱۳۹۵»

سریال نفس گرم «محمدمهدی عسگرپور ۱۳۹۴»

سریال پیک راستان «اکبر خواجویی ۱۳۹۰»

فیلمهای سینمایی:

تقصیر مـن نیست 1396

تروماى سرخ ۱۳۹۵

بازگشت لوک خوش شانس ۱۳۹۴

قبیله مـن ۱۳۹۰

الهام طهموری در سریال وارش

فکر میکنم یکی از دلایلی کـه باعث شد مـن بعد از سالها کار کردن با نقش وارش دیده شوم، این اسـت کـه متولد اصفهان هستم ودر این شهر کار بازیگری را شروع کردم. با اینکه بیشتر عوامل سریال پیک راستان از تهران بودند، اما این مجموعه در اصفهان تصویربرداری شد. در واقع چند سالی را در اصفهان گذراندم و بعد بـه تهران آمدم. وقتی بـه تهران آمدم تا جا بیفتم و نقش‌های خوب بـه مـن پیشنهاد شود، زمان برد.

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس5

کمتر کسی مرا می‌شناخت و سابقه‌ام را میدانست و بهمین خاطر میشود گفت یک جور‌هایی از اول شروع کردم. این پروسه شش تا هفت سال طول کشید تا با نقش‌های کوچک‌تر در سریال‌های نفس گرم، پرستاران، پدر و هم چنین سریال سرزمین کهن آقای کمال تبریزی و مجموعه ماه تی‌تی آقای داود میرباقری کـه پخش نشد، توانستم خودم رابه دیگران ثابت کنم و بـه این جا و بازی در وارش برسم.

برای انتخاب نقش هایم حساس تر شده ام

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس12

از این بـه بعد برای انتخاب نقش‌هایم حساس‌تر می شوم. مردم هم انتظار بیشتری دارند. بازیگری را دوست دارم و هر جا شخصیت خوبی باشد کـه بتوانم از بازی کردنش لذت ببرم آن کار را انجام میدهم. فرقی نمی کند در چـه مدیومی باشد. تجربه کار در سینما، تلویزیون و تئاتر را دارم. در سینما چهار پنج فیلم داشتم کـه از میان آن‌ها «سارا و سندباد» و «لوک خوش‌شانس» کار کودک هستند.

تصاویر جدید الهام طهوری

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس10

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس12

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس4

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس11

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس5

دلیل اشک‌های مادر الهام طهموری + عکس17