مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس

09:34 - 1399/11/15
در این تصویر استایل جدید مریم مومن را در مسابقه شب های مافیا می بینید
مریم مومن

مریم مومن بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال بانوی عمارت به یکباره معروف شد و در فیلم و سریال های دیگری نیز ایفای نقش کرد. این بازیگر ۲۲ساله در سریال بانوی عمارت نقش فخرالزمان را ایفا می کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم استایل جدید مریم مومن را در مسابقه شب های مافیا برای شما قرار دهیم

استایل جدید مریم مومن بازیگر

مریم مومن عکسی جدید از استایل مافیایی خود منتشر کرد

مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس15

استایل جدید مریم مومن در شب های مافیا

مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس7

استایل مافیایی بازیگر زن

بد نیست درباره مریم مومن بیشتر بدانید

مریم مومن متولد سال ۱۳۷۷ در تهران، بازیگر می‌باشد. او دیپلم ریاضی دارد و دانشجوی رشته بازیگری است. مریم مومن در یک دوره یک ماهه کلاس بازیگری شرکت کرد ولی خیلی زود متوجه شد که آن آموزشگاه کاملا بی‌کیفیت است و فقط از هنرجویان پول می‌گیرند، بعد از آن دیگر در کلاس‌های بازیگری شرکت نکرد.

مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس2

بازیگر جوان

وی بسیار برای کسانی که موقعیت مالی خوبی ندارند تا در کلاس‌های کارگردانان و یا بازیگران و اساتید بزرگ شرکت کنند ناراحت هست و امیدوار است روزی برسد که همه بتوانند استعدادهایشان را شکوفا کنند. وی از سوم راهنمایی درآمدزایی می‌کرد و در بیشتر مواقع دستیار دندان پزشک بود و تا زمانی که برای «بانوی عمارت» تست داد هم به عنوان دستیار دندان پزشک فعالیت داشت.

مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس4

استایل جدید مریم مومن بازیگر

مریم مومن فعالیت بازیگری خود را با بازی در تئاترهای دانشجویی آغاز کرد. تئاترهایی که در آن بازی کرده، بیشتر اتود و تمرین بودند و می‌توان که حضور جدی در تئاتر نداشته است. مریم مومن بازیگری حرفه‌ای را در سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» تجربه کرد، سریالی که چهره‌ی او را به مردم معرفی کرد و باعث شد تا در میان مردم شناخته شود.

مریم مومن مشکی پوش شد!! + عکس0

بازیگر بانوی عمارت

مریم مومن در سال ۱۳۹۶ برای بازی در سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» تست داد و برای نقش «بانو فخر الزمان» که نقش اصلی این سریال است، انتخاب شد. این سریال به کارگردانی عزیز الله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی، عاشقانه ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می‌کند.