شباهت باورنکردنی الناز حبیبی و خواهرش + عکس زیبا

09:40 - 1399/11/15
در این تصویر الناز حبیبی و خواهرش را در کنار هم می بینید
الناز حبیبی

الناز حبیبی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که از سن ۱۱سالگی وارد این رسانه شد. خانواده او همگی در سوئد زندگی می کنند و او تنها در ایران است. حبیبی با بازی در سریال دردسرهای عظیم معروف شد.

شباهت الناز حبیبی و خواهرش

الناز حبیبی و خواهرش را در تصویر مشاهده می کنید.

شباهت باورنکردنی الناز حبیبی و خواهرش + عکس زیبا2

شباهت الناز حبیبی و خواهرش

بد نیست درباره الناز حبیبی بیشتر بدانید

الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد ۱۳۶۷ در همدان، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته تدوین و کارگردانی است شش خواهر و برادر هستند و او فرزند ته‌ تغاری خانواده اش که همگی در سوئد هستند می باشد.

از همان بچگی عشق بازیگری داشت می گوید : کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌ دار و بامزه می‌گشتند که مرا انتخاب کردند با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم.

شباهت باورنکردنی الناز حبیبی و خواهرش + عکس زیبا1

بازیگر جوان

پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد. الناز حبیبی در سال ۸۶ در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب شناخته شد.

سپس در مجموعه فاصله ها و پنج کیلومتر تا بهشت توانایی های خود را به رخ کشید و با بازی خود در سریال درسرهای عظیم به چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد. به بهانه عکس الناز حبیبی و خواهرش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

شباهت باورنکردنی الناز حبیبی و خواهرش + عکس زیبا3

الناز حبیبی و همسر سابقش

پیتزا مخلوط فیلم سینمایی کمدی اکران شده در سال ۱۳۹۰ ساخته حسین قاسمی جامی هم از جمله فیلم‌های کارنامه او است. لناز حبیبی در سریال دردسرهای عظیم در نقش بهار ایفای نقش کرد .

شباهت باورنکردنی الناز حبیبی و خواهرش + عکس زیبا6

بازیگر ایرانی

سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهرام مهام و ایرج محمدی از شبکه سوم سیما پخش شد. در فیلم سینمایی ناخواسته به کارگردانی برزو نیک نژاد در کنار مهتاب کرامتی و مهرداد صدیقیان به ایفای نقش پرداخت