احتمال جدایی هری کین از تاتنهام قوت گرفت

10:09 - 1399/11/14
هری کین بازیکن فعلی تیم تاتنهام قصد جدی برای جدایی از این تیم در تابستان سال آینده دارد.
هری کین

به گزارش "ورزش سه"، هری کین ستاره ملی پوش 27 ساله بارها به جدایی از تاتنهام نزدیک شده است. منچستریونایتد و منچسترسیتی علاقه زیادی به جذب کاپیتان تیم ملی انگلیس دارند اما باشگاه‌های بزرگ اروپایی نیز به اضافه کردن این بازیکن به ترکیب خود بی میل نیستند.

رئال مادرید و بارسلونا در شمار علاقه مندان به جذب هری کین هستند.

احتمال جدایی هری کین از تاتنهام قوت گرفت11

سیتی و منچستریونایتد نیز در تعقیب کین هستند و اگر مهاجم ملی پوش بخواهد در کشورش به فوتبال ادامه دهد، باید یکی از این دو باشگاه را انتخاب کند.

امروز دیلی میل در گزارشی ویژه مدعی شد که کین در آستانه اتخاذ تصمیمی سرنوشت ساز است. اینکه در پایان فصل جدا شده و راهی تیمی مدعی تر شود یا در تاتنهام بماند و برای کسب جام بجنگد.

با شکست اخیر تاتنهام برابر لیورپول، دیگر مشخص شده است که سفیدها فصل جاری هم شانسی برای قهرمانی در لیگ برتر ندارند و حتی ژوزه مورینیو روی نیمکت هم چاره ساز نیست.

احتمال جدایی هری کین از تاتنهام قوت گرفت20

تاتنهام فینال جام اتحادیه برابر سیتی را پیش رو دارد و شاید پس از 13 سال بالاحره یک جام ببرد ولی کین که در همین بازی با لیورپول مصدوم شد تا روند مصدومیت های متوالی اش در یکی دو سال اخیر تداوم داشته باشد، در 27 سالگی باید یک تصمیم بزرگ بگیرد و این روزها در حال فکر کردن به آن است.

کین معتقد است با مورینیو که از بازیکنانش می خواهد بیشتر در کارهای دفاعی شرکت کنند، شانس بالایی برای درخشش ندارد و نمی تواند همه توانایی هایش را بروز دهد. او اکنون بیش از همیشه به ترک تاتنهام نزدیک شده و بدون شک این بدترین خبر ممکن برای باشگاه و هواداران است.