حضور مدیر عامل ذوب آهن پیش از دربی در تمرینات تیم

09:37 - 1399/11/14
مدیر عامل ذوب آهن پیش از دربی بزرگ اصفهان، در تمرینات تیم نیز شرکت کرد.
ذوب آهن

به گزارش ورزش سه؛ تیم ذوب آهن بعد از هفته ها ناکامی، در هفته سیزدهم موفق شد نساجی را شکست داده و به اولین برد فصل خود دست یابد. این اتفاق در حالی رخ داد که طی هفته های اخیر شایعات زیادی مبنی بر اولتیماتوم به رحمان رضایی مطرح شد اما باشگاه ذوب آهن در واکنش به این اتفاقات، حمایت کامل خود از سرمربی تیم را اعلام کرده بود.

بعد از کسب اولین برد و پیش از دربی اصفهان در هفته چهاردهم ظهر امروز مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان با حضور در محل تمرین تیم فوتبال ذوب آهن با رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، دستیاران او و بازیکنان تیم دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار صمیمانه مجتبی فریدونی با ابراز خرسندی از حضور در جمع کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: همه ما همدل شده ایم تا تیم ذوب‌آهن بهترین نتایج را کسب کند شما درکمال آرامش و تمرکز برمسائل فنی تلاش کنید و نگران هیچ چیز نباشید.

وی در ادامه افزود: هیئت مدیره کارخانه ومدیرعامل شرکت و هیئت مدیره باشگاه و همه عوامل و دست اندرکاران در باشگاه ذوب‌آهن و هواداران یکدل و همدل با تیم ذوب آهن هستند تا شما بتوانید نتایج بهتری را کسب کنید اگرچه فشار هایی روی تیم هست اما تیم فوتبال ذوب آهن این توانایی را دارد که با همدلی و تلاش مضاعف نتایج بهتری را کسب کند و دل هواداران ذوب‌آهن و پرسنل شرکت و باشگاه را شاد کند همه ما برای اعتلای نام و جایگاه ذوب‌آهن می‌جنگیم و همه در کنار شما هستیم.

در پایان این دیدار مجتبی فریدونی از بازیکنان خواست اگر درخواستی دارند مطرح نمایند تابه آن رسیدگی گردد .

رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در جمع کادر فنی و بازیکنان این تیم اظهار داشت : این حضور و این همدلی باعث خواهد شد که تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با شور و اشتیاق بیشتری کار کند و نتایج بهتری کسب کند مطمئناً ما با این تیم جوان و با انگیزه تلاش خواهیم کرد تا نتایج درخور نام بلند و جایگاه پرافتخار ذوب آهن اصفهان کسب کنیم و دل همه هواداران را شاد نماییم وی در پایان تصریح نمود؛ حضور همیشگی شما درکنار ما موجب دلگرمی بیشتر کادرفنی وبازیکنان خواهد شد.

حضور مدیر عامل ذوب آهن پیش از دربی در تمرینات تیم20

حضور مدیر عامل ذوب آهن پیش از دربی در تمرینات تیم1