عکس پدر و مادر مهرداد میناوند فوتبالیست مبتلا به کرونا

07:43 - 1399/11/13
در این تصویر پدر و مادر مهرداد میناوند را در کنار او می بینید
مهرداد میناوند

مهرداد میناوند و علی انصاریان دو پیشکسوت معروف فوتبالی چند روزی است به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری هستند. حال مهرداد میناوند وخیم گزارش شده بود که خوشبختانه با تلاش کادر پزشکی رو به بهبود است. به امید سلامتی کامل برای این هر دو عزیز, امروز می خواهیم عکسی از پدر و مادر مهرداد میناوند را برای شما قرار دهیم.

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند

در این تصویر مهرداد میناوند را در کنار پدر و مادرش می بینید

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند فوتبالیست مبتلا به کرونا2

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند

جزئیات بیشتر درباره وضعیت سلامتی میناوند و انصاریان

یکی از اعضای تیم پزشکی درمان، مهرداد میناوند و علی انصاریان، گفت: سطح هوشیاری میناوند قدری افت کرده بود که خوشبختانه به شرایط قبل خود بازگشت.

دکتر سید محمد رضا هاشمیان روز دوشنبه در خصوص تشریح حال میناوند افزود: ریه ها تنها عضو درگیر بیماری کرونا هستند و مشکلی در دیگر اعضای بدن وی وجود ندارد سطح هوشیاری و اکسیژن خون به طور دائم در حال کنترل است.

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند فوتبالیست مبتلا به کرونا14

بیماری مهرداد میناوند

استاد دانشگاه شهید بهشتی ادامه داد: دستور العمل های ثابتی برای این گونه بیماران وجود دارد که در مورد علی انصاریان و مهرداد میناوند هم اجرا می شود و باید منتظر بود که در ۱۰ روز آینده اثرات آن مشخص شود.

فوق تخصص مراقبت های ویژه افزود: حال علی انصاریان نسبت به قبل بد شده و پزشکان در تلاشند تا وضعیت وی را به حالت قبلی باز گردانند. به بهانه عکس پدر و مادر مهرداد میناوند درباره وضعیت سلامتی این پیشکسوت بیشتر صحبت می کنیم

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند فوتبالیست مبتلا به کرونا8

کرونای علی انصاریان

هاشمیان گفت: ریه های هر دو پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درگیر هستند و میزان اکسیژن خون و سطح هوشیاری این دو در نوسان است که توسط پزشکان کنترل و کارهای لازم انجام می شود.

عکس پدر و مادر مهرداد میناوند فوتبالیست مبتلا به کرونا8

وضعیت پیشکسوت فوتبال

انصاریان و میناوند چندی پیش در اثر ابتلا به ویروس کرونا در قسمت آی سی یو بیمارستان لاله بستری شدند. وزیر ورزش و جوانان هم به فدراسیون پزشکی ورزشی دستور داد تا اقدامات درمانی برای بهبودی بازیکن پیشین پرسپولیس انجام گیرد.