رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری

12:07 - 1399/11/13
در این خبر می توانید آخرین اخبار ریحانه پارسا بصورت کوتاه و مختصر را مشاهده کنید.

در روزهای اخیر اتفاقات عجیبی حول و حواشی این دو فرد اینستاگرامی در حال پیگیری هست.

در این رابطه خیلی ها از خبر حاملگی ریحانه پارسا خبر داده اند که پویان مختاری پدر این کودک هست.

اما همیشه این افراد اینستاگرامی به دنبال جذب فالوئر حجمه هایی را به خودشان و اطراف ایجاد می کنند که تعامل کاربران با صفحات اینستاگرامی خود را حفظ کنند.

اما ببینیم این خبرها از کجا نشئت میگیرد.

ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس جنجالی با شلوار کوتاهش منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با بازخورد زیادی همراه شد . در ادامه شما می توانید عکس ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید .

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری11

آخرین پست ریحانه پارسا در اینستاگرام

ریحانه پارسا آخرین عکس اینستاگرامش را بروزرسانی کرد . ریحانه پارسا و پویان مختاری به تازگی تلاش می کنند تا در یوتیوب جایگاهی برای خودشان پیدا کنند و ویدیوی هایشان را در یوتیوب به اشتراک می گذارند .

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری15

دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است ، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست ، دست ریحانه پارسا است . در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید :

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری8

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری13

خالکوبی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا مدتی قبل در یکی از ویدیوهایی که به همراه پویان مختاری شاخ اینستاگرمی و از سرشبکه های قمار و شرطبندی منتشر کرده بود عنوان کرد که اسم معشوقه خود را روی بدن خود خالکوبی کرده است.

حالا تصویری از او منتشر شده که روی دست وی نام علی خالکوبی شده است. به نظر شما منظور ریحانه پارسا از خالکوبی اسم علی کدام علی است؟

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری15

حضور ریحانه پارسا در جشنواره تهران به عنوان سرمایه گذار؟

ریحانه پارسا چندی پیش اعلام کرد که قرار است به‌عنوان تهیه‌کننده یک فیلم در جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور داشته باشد.

دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران، درباره حضور فیلمی با تهیه کنندگی ریحانه پارسا در این جشنواره توضیحاتی ارائه کرد.

سید صادق موسوی گفت: فیلمی با عنوان بیچاره ظاهراً مشخصات قبلی آن با تهیه‌کنندگی مشترک ریحانه پارسا بوده و فرض ما بر این بود، ولی تهیه‌کننده کنونی نامه نگاری کرد

گفت مالکیت و تهیه کنندگی فیلم منحصرا برای خودم (هادی دهقان) است و خودشان می‌توانند پاسخگوی هر مدعی دیگری باشند. براساس اظهارت و فرمی که پر شده و تهیه کننده فیلم نوشته مطلقا کسی تهیه‌کننده فیلم نیست.

اخبار مرتبط: فیلم ریحانه پارسا و پویان مختاری روی مبل

وی با اشاره به تفاوت برگزاری جشنواره نسبت به سال گذشته گفت: سال گذشته در پردیس ملت تا پاسی از شب می‌ماندیم و تا دو نیمه شب فیلم پخش می‌کردیم. امسال به دلیل کرونا و سرمای بهمن ماه باید جایی را انتخاب می‌کریدم که تراکم جمعیت به دلیل کرونا رعایت شود اگرچه کار سختی است اما انجام دادیم.

موسوی گفت: انجمن سینمای جوانان ایران مهمترین مرکز تولید فیلم کوتاه در ایران و بزرگترین مدرسه سینمایی در کشور است که با ۸۰ دفتر و نمایندگی، سالانه بیش از ۴ هزار هنرجو فارغ التحصیل می شوند و با ۷۰۰ مدرس کار می کنند و ۱۰۰۰ فیلم کوتاه حرفه‌ای نیمه حرفه‌ای و هنرجویی تولید می‌‌شود.

اما حاشیه های ریحانه پارسا بدینجا ختم نمی شود. حضور ریحانه پارسا در خانه پویان مختاری هم جالب هست.

علاقه ریحانه پارسا به امیر تتلو

رابطه غیر اخلاقی امیر تتلو و ریحانه پارسا از زبان محسن افشانی لو رفت! در پی انتشار ویدئو کشف حجاب ریحانه پارسا در لایو اینستاگرام، محسن افشانی با انتشار چند توئیت به عملکرد زشت او تیکه انداخت.ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد.

ریحانه پارسا در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است.

ریحانه پارسا دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است و کار هنری خود را از همان تئاتر هنرستان سوره آغاز کرد.او با بازی در سریال پدر در نقش دختری به نام لیلا در کنار سینا مهراد، لعیا زنگنه و مهدی سلطانی به شهرت رسید.

اخبار مرتبط: ریحانه پارسا در کنار امیر تتلو - حاشیه های تمام نشدنی ریحانه پارسا

به گفته خودش از بین 250 داوطلب این نقش انتخاب شده است و از این بابت بسیار خوشحال است. ریحانه پارسا به غیر از بازیگری در رشته عکاسی هم فعالیت دارد و به خواندن کتاب هایی با مضمون روانشناسی و طراحی صحنه علاقه مند است.

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری16

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا بعد از پایان سریال در صفحه اینستاگرامش هر عکسی که مرتبط با سریال پدر بود را حذف و مجموعه‌ای عکس منتشر کرد که در آن اسپانسری مشخص دارد و عکس‌ها در جهت تبلیغات اسپانسر است.

بارزترین وجه عکس‌های جدید ریحانه پارسا ظاهر متفاوت او با تصویری است که در سریال پدر از او به نمایش گذاشته شده بود، مخاطبان به این تغییر واکنش نشان دادند. طبق معمول 2 طیف موافق و مخالف شکل گرفت و با توجه به زمزمه ساخت ادامه سریال پدر این پرسش مطرح گشت که آیا با این ظاهر جدید در سری بعدی پدر (پدر2) او باز می‌تواند به ایفای نقش بپردازد یا ممنوع التصویر خواهد شد؟

واکنش گروه سازنده سریال به این اتفاق انتشار عکسی از ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرام سریال پدر بود با این کپشن: « ما عاشق نقش‌ها می‌شویم نه نقش‌پردازان » و به شکلی تلویحی خبر از کنار گذاشته شدن این بازیگر دادند.

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری8

در مقابل ریحانه پارسا هم با انتشار عکسی از تهیه کننده و کارگردان سریال در اینستاگرامش نوشت: من دستِ شمارو می‌بوسم، من تا ابد مدیون اعتماد این دو عزیزم، من، ریحانه پارسا دختری که از الان تا همیشه اگر کسی میشناستش به واسطه ی سریال پدر هست( این رو هیچ وقت یادش نمیره)

از همین پست میگم اگر این روزها عکسی دیده شده که فرقِ زیادی با تصویرِ این ماه های اخیر داره بی هیچ جبهه‌گیری خاصی و موضع داشتن بوده است و صرفا توجیهی است که ریحانه پارسا هیچ شباهت(ظاهری)به لیلای دیده شده نداره"و

اما ماجرای ازدواج پر حاشیه و جنجالی ریحانه پارسا با مهدی کوشکی ،او چند ماه پیش در اواخر سال گذشته، در شیوع ویروس کرونا در کشور خبر ازدواج خود را با مهدی کوشکی بازیگر و کارگردان رسانه ای کرد.

لازم به ذکر است که مهدی کوشکی قبلا 2 بار ازدواج کرده بود وصاحب یک فرزند است و 17 سال از ریحانه پارسا بزرگ تر است.

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری8

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی باعث واکنش های کنایه آمیز از سوی برخی از بازیگران برای آن ها شد. با این حال ریحانه پارسا و مهدی کوشکی همواره عکس های دو نفر و عاشقانه خود را در فضای مجازی قرار می دادند

در این مدت سوژه بسیاری از رسانه ها شده بودند وحتی در برخی از اظهار نظرهای خود جنجال آفرین شده و واکنش های منفی دریافت می کردند.

حدود 2 ماه پیش ازدواج این زوج هنری به بن بست رسید و ریحانه پارسا و مهدی کوشکی عکس های یکدیگر را از صفحه اینستاگرام خود پاک کردند و در نهایت یک بعد از ظهر تابستانی ریحانه پارسا با انتشار ویدئویی از خود مهر تائید برخبر جدایی خود زد

در آخر برای مهدی کوشکی آرزوی سلامتی کرد.

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری15

بعد از جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی از یکدیگر ویدئویی از روزبه بمانی خواننده سرشناس کشورمان با ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شد و همه بر این باور بودند که بمانی عشق جدید ریحانه پارسا است. اما این هنرمند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد

اعلام داشت ، از شخصی که این ویدئو را منتشر کرده است، شکایت کرده است و ادعا کرد که شخص خاطی قصد داشته است در مقابل این ویدئو از او اخاذی کند.

عاشقانه های محسن افشانی و ریحانه پارسا

چندی پیش محسن افشانی پستی را در صفحه شخصی اینستاگرمش منتشر کرد که جنجالی زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت. محسن افشانی بازیگر جنجالی سینما و تلوزیون است . محسن افشانی به تازگی وارد حاشیه ای جدید در اینستاگرام شد .

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری4

مصاحبه همسر محسن افشانی جنجال زیادی به پا کرد . تا جایی که محسن افشانی نیز ساکت نماند و واکنش تندی به این حرف های نشان داد .

ماجرای اختلاف محسن افشانی و سویل خیابانی به شورا حل اختلاف رسید. پیش تر سویل خیابانی به خاطر ضرب و جرح و انتشار تصاویر خصوصی اش از محسن افشانی شکایت کرده بود.

افشاگری ‌های ریحانه پارسا دامن ‌گیر «خوب بد جلف» می‌شود؟

در روزهایی که برخی رسانه ‌ها اعلام کرده‌اند ریحانه پارسا قصد دارد در فیلمی با موضوع پشت پرده های سینمای ایران همکاری کند، سریالی که او از بازی در آن انصراف داده، آماده توزیع در شبکه خانگی می‌شود.

سریال «خوب بد جلف» که ریحانه پارسا در فیلم سینمایی اش بازی کرد و در آستانه کلید خوردن سریالش، تصمیم به مهاجرت گرفت، قرار است بزودی از یکی از سامانه های وی او دی پخش شود و بسیاری در انتظار افشاگری‌های بازیگر سابق این سریال همزمان با توزیع آن هستند.

ریحانه پارسا که اخیرا به سایت های شرط بندی پیوسته است، در توئیتر ادعا کرد فردی که در عملیات بانکی این سایت ها دخیل است، یکی از سرمایه گذاران سینمایی بوده و در جشنواره فجر امسال نیز فعالیت دارد.

وی در توئیت خود چنین نوشت:

در رابطه با درگاه های بانکی فعال در ایران! آقای س.ع تا این لحظه کسی به اسم شما نرسیده؟

یا به اصطلاح رسانه ا و منابع خبری است که به اسم شما نرسند؟!

جشنواره فجر امسال، در چند فیلم به عنوان سرمایه گذار حضور داشتید؟

راستی بیت کوین امروز چند؟

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری2

عذرخواهی ریحانه پارسا از سعید سهیلی

با مهاجرت ریحانه پارسا و فعالیت های تازه‌اش، ابهاماتی درباره سرنوشت چند فیلمی که او قبل از رفتن از ایران بازی کرده و نقشش در این فیلم‌ها به وجود آمده. یکی از این فیلم ها «گشت ارشاد سه» سعید سهیلی است.

ریحانه پارسا از سعید سهیلی کارگردان فیلم "گشت ارشاد ۳" که با مهاجرت و کشف حجابش ممکن است این فیلم را از جهاتی متضر کرده باشد دلجویی کرد.

این بازیگر جوان تصویری از پیام ‌هایی به کارگردان "گشت ارشاد" ارسال کرده است را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت:

"سرنوشت نامعلوم گشت ارشاد ۳...

فیلمی که بی نهایت به حضور در اون افتخار می‌کنم.

امید دارم که تصمیمات من اثری روی کارهایی که بازی کردم نذاره"

عمو

صورت شما جلوی چشام

هر دم که برمیدارم

عمو الهی دلت از من نگرفته باشه

الهی ببخشی

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری5

پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی مقدم، با معرفی علیرضا خواجه نیا و با هنرمندی امیر جعفری گروه بازیگران «گشت ارشاد ۳» را تشکیل می‌دهند.

ریحانه پارسا بازیگر سریال "پدر" و فیلم "ارتش سری" در هفته ‌های گذشته از ایران مهاجرت کرده است.

گفتنی ست که سریال «پدر» نیز به‌ دلیل مهاجرت بازیگر اصلی آن، یعنی «ریحانه پارسا»، و حواشی او، برای همیشه به بایگانی صداوسیما رفت و دیگر از هیچ شبکه‌ای اجازه پخش نخواهد داشت.

همکاری ریحانه پارسا با شادمهر عقیلی

ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه و جنجالی ایرانی که به تازگی به ترکیه مهاجرت کرده است و هر روز با یک حاشیه جدید مورد بحث قرار می گیرد.

شادمهر عقیلی و ریحانه پارسا در جدیدترین پست اینستاگرامی خود کلیپی از آهنگ " لارون دلم خواست" با صدای شامهر عقیلی را منتشر نمودند که ریحانه پارسا در آن نقش آفرینی کرده است.

حضور ناگهانی ریحانه پارسا در تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی همه را شوکه کرد و با واکنش های منفی کاربران مواجه شد. علت این کار شادمهر که به ریحانه پارسا پیشنهاد همکاری داده است هنوز مشخص نشده است.

شادمهر عقیلی چنین نوشت: من دلم بارونو خواست ، بارون دلم خواست

چند قدم با تو تو خیابون دلم خواست

فقط چند ثانیه پیش تو باشم

با تو چندتا جمله آروم دلم خواست

تشكر ویژه از همكاران خوبم در ساخت موسیقى، ویدیو كلیپ و خانم ریحانه پارسا.

پاییزتون زیبا ، امیدوارم مورد علاقتون قرار بگیره

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری14

ریحانه پارسا در اینستاگرام خود چنین نوشت: ای کاش زمان به عقب برگرده

اون وقت

هر بار که صدای شمارو میشنیدم با خودم به رویای این اتفاق لبخند میزدم

اقا شادمهر،توو این تنهایی ها و سردی روزگار شما نگاهم کردین…

بزرگوار

ممنونم

رابطه جدید ریحانه پارسا و پویان مختاری4