زندانی شدن یک زن به خاطر خیانت شوهرش !! + عکس

18:22 - 1399/11/11
زن میانسال لحظه ای به شوهرش اجازه توضیح نداد و خیلی سریع دست به کار شد اما این یک تنه به قاضی رفتنش برای خود او گران تمام شد.
خیانت

اشتباه بد زن در مورد شوهرش و تهمت ناروا به او

خانمی که بعد از مشاهده عکس های همسرش با یک زن جوان به او حمله کرد خیلی زود متوجه اشتباهش شد اما چون خیلی زود قضاوت کرده بود خیلی زود هم مجازت شد و شوهرش فرصتی برای عذرخواهی و جبران به او نداد.

یک رسانه خبری مکزیک گزارشی از حمله ی یک خانوم با چاقو به همسرش منتشر و علت آن را هم مشاهده عکس های همسرش با یک زن جوان تر در گوشی موبایل بیان کرد. ماجرا به این شکل بود که؛ تقریباً دو هفته پیش یک مورد گزارش درگیری شدید به پلیس اعلام شد. ماجرا خانوادگی بود و صدای بلند ناشی از درگیری این زن و شوهر همسایه ها را مجبور به تماس با پلیس کرده بود.

اشتباه باورنکردنی زن در مورد همسرش

از قرار معلوم خانوم میانسال متوجه تصاویری شک برانگیز از زنی جوان در گوشی موبایل همسرش شده و بی آنکه فرصت توضیحی به همسرش بدهد با چاقو به او حمله ور شده بود.

شوهر بینوا که بسیار از این قضیه شوکه شده بود، سعی داشت در حین حمله متوجه شود که علت کار او چیست که زن در همان حین عکس های همسرش را همراه با همان خانم جوان به او نشان داد و گفت که به دلیل خیانت تصمیم دارد از او انتقام بگیرد. مرد هرچه تلاش می کرد موفق نمیشد تا همسرش را متوجه اشتباه خود کند تا اینکه با تماس همسایه ها پلیس در محل حاضر شد.

زن علت کارش را عکس های قدیمی شوهرش با یک خانم جوان و البته غریبه عنوان کرد اما وقتی مرد ماجرا را توضیح داده و سوء تفاهمات را رفع کرد، مشخص شد که عکس ها متعلق به همسرش بوده و داخل ایمیلی قدیمی بوده که چندین سال پیش خود همین زن آنها را ذخیره کرده بود وجود داشته.

مدتی پیش هنگام مرور خاطرات و فایلهای قدیمی مرد بینوا این تصاویر را دیده و به یاد روزهای خوش زندگی شان عکس ها را وارد گوشی موبایل کرده بود تا این تصاویر خاطره انگیز را همیشه در دسترس خود داشته باشد ولی نمی دانست که این عکس ها در نهایت جان او را به خطر می اندازد.

زندانی شدن یک زن به خاطر خیانت شوهرش !! + عکس2

زندانی شدن یک زن به دلیل تصمیم عجولانه درباره شوهرش

زمانی که از همسر این خانوم توضیح خواستند، یک موضوع جالب فاش شد. موضوع این بود که این خانم در گذشته هم خیلی لاغر بوده و هم بیش از حد آرایش می کرده و با ظاهر فعلی اش تفاوت چشم گیری داشته برای همین متوجه این نشده بود که این عکس ها متعلق به خود اوست و در واقع نتوانسته بود جوانی خودش را تشخیص دهد و بدون آگاهی از ماجرا به همسرش اتهام خیانت زده و سوتی بدی داده بود.

از آنجا که او عجولانه تصمیم گرفته و بدون اطلاع از حقیقت به همسرش حمله ور شده بود، قانون او را مجرم اعلام کرده و برایش مدتی زندان تعیین کرد. جالب است مرد راضی به بخشش همسرش نشد و از قاضی خواست تا با او طبق روال برخورد و هیچ تخفیفی قائل نشوند. اینگونه بود که تیتر " زندانی شدن یک زن به خاطر خیانت شوهرش " برای این ماجرا در فضای مجازیمنتشر شد.