انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس

21:11 - 1399/11/09
تینا پاکروان با انتشار عکسی از کارت عروسی مهرداد میناوند در قالب یک پست اینستاگرامی خبر فوت این اسطوره فوتبال کشور را به همه مردم تسلیت گفت که شما هم میتوانید در ادامه مطلب این پست منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.

این کارت عروسی که کمتر از دوماه پیش چاپ شده حتما نشانی بوده از امید به آینده به زندگی و چه زود به جای زندگی یه مرگ ختم شد.

اگر ما این قصه را بسازیم یا روایت کنیم متهم به سیاه نمایی خواهیم بود و سانسور و توقیف ولی این یکی از شادی ها و امیدهایی است که سرکوب شد. که در نطفه خفه شد. چون #مهرداد_میناوندعزیز را می شناختند رسانه ای شد. چه بسیار امیدها که به نا امیدی می رسد در این سرزمین که همه ی جهان یک عمر است عین لاشخور دور سر خودش و منابع طبیعی اش می چرخند و چه تلخ است ما با این همه دارایی انقدر فقیریم. فقر فرهنگی، فقر اقتصادی، فقر علمی و...کمترین حق مردم نازنین این سرزمین زندگی است و مگر کسی حق دارد به کفر این حق را از انسانی بگیرد؟!

همه ی جهان واکسیناسیون علیه کرونا را شروع کردند و ما هنوز درگیر شعاریم. دیگر شعار نه شرقی نه غربی مان هم به منفعت سانسور شده فقط نه غربی نه غربی... وگرنه چین و روسیه که تا بن دندان در این سرزمین هستند. یک عمر انگلیس جنوب این سرزمین را در تصرف داشت و روسیه شمال. حالا انگلیس جا به چین داده که در خلیج فارس کنگر خورده لنگر انداخته و یکباره فهمیدیم در تمام شهرهای کویری مان بیت کوین تولید می کند.

چه عجیب چه دیر می فهمیم! من نه آدم سیاسی هستم نه حرف از سیاست زدن در این نقطه جهان در خاورمیانه عقلانی است. می شود سر سبز و زبان سرخ. دردم گرفت از این همه آرزوی پر پر شده و بسیار جوانانی که با این اقتصاد ویران، و این بیماری همه گیر نفرینی، نا امیدی کمترین احساسشان است، حرف نزنم. #واکسن_کروناحق طبیعی، انسانی این مردم است و دریغ کردن و به تاخیر انداختن در انجام آن می شود این همه گل پرپر و جوان ناکام روی دست کشور عزیزمان ایران. #تینا_پاکروان#واکسن_کرونا_مطالبه_ملی

بیوگرافی تینا پاکروان:

تینا پاکروان در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شده‌است و لیسانس کارگردانی سینما از دانشکده سینما-تئاتر دارد. فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و در ادامه با مجلاتی مانند «ابرار سینمایی» و «صدا، دوربین، حرکت» و هفته نامه «فکور» همکاری داشته‌است.

در سن ۱۸ سالگی در فیلم یاس‌های وحشی به کارگردانی محسنی‌نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت. در فیلم «سگ کشی» بهرام بیضایی دستیار کارگردان بوده و در ادامه در سریال «تعطیلات نوروزی» شبکه دو، برنامه‌ریز و جانشین تولید، در سریال «راز سکوت» هم برنامه‌ریز و جانشین تولید بوده‌است.

انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس19

جدیدترین عکس های اینستاگرام تینا پاکروان

پاکروان سپس برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی‌ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده‌است. در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رؤیا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته‌است. یک فیلم مستند هم به نام «همراه با ایرانیان» برای شبکه جهانی جام جم ساخته که به زندگی ایرانی‌های مقیم لس آنجلس و سانفرانسیسکو می‌پرداخت.

تینا پاکروان پس از بازگشت به ایران توسط محمدرضا شریفی‌نیا در سریال «کلاه پهلوی» به عنوان مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان با آقای دری همکاری کرده‌است. سپس در فیلم «سنتوری» به عنوان مدیر تولید با داریوش مهرجویی همکاری کرد. در فیلم «وقتی همه خوابیم» به کارگردانی بهرام بیضایی مدیر تولید و برنامه‌ریز بوده‌است.

سومین فیلم کوتاهش «گره» نام داشت که محمدرضا شریفی‌نیا، سارا خوئینی‌ها، شقایق فراهانی و محراب رضایی به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشتند و اولین کار بازیگریش هم سریال «سال‌های مشروطه» است که در آن به عنوان بازیگر، مدیر تولید، طراح دکور و مشاور فیلمنامه حضور داشته‌است.» تینا پاکروان تاکنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و … در فیلم‌های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی، ضیاءالدین دری و … کار کرده‌است. از فعالیت‌های دیگر وی می‌توان به تدریس، انتشار کتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد.

انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس12

عکس تینا پاکروان و همسرش

ازدواج تینا کروان تینا پاکروان متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام ساشا است

فیلمشناسی تینا پاکروان:کارگردان:

- فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران» -(۱۳۹۶) - فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴) - فیلم سینمایی «خانوم» -(۱۳۹۲) - فیلم تلویزیونی «پل» -(۱۳۹۰) - فیلم کوتاه «اینجا شهر من بود» - (۱۳۸۹) - فیلم کوتاه «گره» - (۱۳۸۸) - فیلم کوتاه «آکتور آکتور» - (۱۳۸۶) - فیلم کوتاه «رؤیا» - (۱۳۷۹)

تهیه‌کننده:

- فیلم سینمایی «لس آنجلس - تهران» -(۱۳۹۶) - فیلم سینمایی «خانه کاغذی» -(۱۳۹۵) - فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» -(۱۳۹۴) - فیلم سینمایی "یحیی سکوت نکرد "-(۱۳۹۳) - فیلم سینمایی "خانوم"-(۱۳۹۲) - فیلم تلویزیونی "داستان عوضی "-(۱۳۹۱) - فیلم تلویزیونی "مسافر بهشت "-(۱۳۹۱)

نویسنده:

- فیلم خانوم - اینجا شهر من بود - گره - معجزه

بازیگر:

- فیلم سینمایی سارا و آیدا (۱۳۹۵) - فیلم سینمایی خانه کاغذی (۱۳۹۵) - فیلم سینمایی متروپل (۱۳۹۲) - سالهای مشروطه (۱۳۸۸) - فیلم تلویزیونی مسافر بهشت (۱۳۹۰)

چهره پرداز:

- من و دبورا (۱۳۸۴)

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، در جلسات اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیرسینمایی در سال جدید، با ساخت سریال «خاتون» به تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی تینا پاکروان، سریال «ناجور» به تهیه کنندگی ایرج محمدی، کارگردانی همایون اسعدیان و نویسندگی بابک کایدان، سریال «آهوی من مارال» به تهیه کنندگی بهروز خوش رزم و کارگردانی و نویسندگی مهرداد غفارزاده موافقت شد.

همچنین در این جلسات با ساخت دو عنوان فیلم مستند «من یک زن ایرانی هستم» به تهیه کنندگی علی قربانی و مریم نقیبی، کارگردانی میلاد قربانی و نویسندگی عادل انیسی و «گلهای قصران» به تهیه‌کنندگی، کارگردانی و نویسندگی مرتضی غفوری نایینی موافقت شد.

سریال های مذکور پیش تر موافقت اصولی گرفته اند و به تازگی با پروانه ساخت آنها موافقت شده است.

شروع فعالیت

خانوم پاکروان فعالیت سینمایی را از کار در مجله سینمایی، گزارش فیلم در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده، وی در ادامه با مجلاتی مانند ابرار سینمایی – صدا – دوربین حرکت هفته نامه فکور همکاری داشته است در سن ۱۸ سالگی در فیلم یاس‌ های وحشیبه کارگردانی محسنی‌ نسب به عنوان منشی صحنه فعالیت داشت

ازدواج تینا کروان و ادامه تحصیل در آمریکا

انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس7

تینا پاکروان متاهل است و صاحب یک فرزند پسر بنام ساشا است

خانوم پاکروان برای مدتی واسه ادامه تحصیل به خارج از کشور رفت و در دانشکده یوسی‌ ال ای UCLA آمریکا در رشته سینما ادامه تحصیل داده است در این میان دو فیلم کوتاه ساخت: «رویا» با بازی بهزاد فراهانی و مژگان ربانی و همچنین «اکتور اکتور» که در آمریکا ساخته است

عکس همسر تینا پاکروان,عکس ساشا پسر تینا پاکروان

انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس14

همکاری ها و تدریس

تینا پاکروان تاکنون به عنوان مجری طرح، مدیر تولید، بازیگر، برنامه‌ ریز، دستیار کارگردان و … در فیلم‌های مختلف همکاری داشته و با فیلمسازانی همچون مسعود کیمیایی، داریوش مهرجوئی، بهرام بیضایی، محمدرضا ورزی، ضیاءالدین دری و … کار کرده است

از فعالیت‌ های دیگر وی می‌ توان به تدریس، انتشار کتاب و نقد و ترجمه در مطبوعات و برگزاری نمایشگاه عکس اشاره کرد

عکس ساشا پسر تینا پاکروان

انتشار عکس کارت عروسی مهرداد میناوند توسط تینا پاکروان + عکس12

خیریه

او حضور فعالانه در کارهای خیریه دارد