هواداران جنیفرلوپز خطاب به او : در خلوت خودت پولدار باش! / هنوز بسته حمایتی دوم خود را نگرفته‌ایم

13:38 - 1399/11/09
واکنش هواداران به چالش جنیفر لوپز؛ «بس کن، در خلوت خودت پولدار باش!».
جنیفر لوپز

هواداران جنیفر لوپز منظور او را از برگزاری چالش مجازی‌اش متوجه نشدند و با گذاشتن نام «از همه‌جا بی‌خبر» این چالش او را مسخره کردند.

این خواننده و بازیگر به مناسبت بیستمین سالگرد ساخت تک‌ترانه «عشق خرجی ندارد» یکی از صحنه‌های به یاد ماندنی نماهنگ این ترانه را در توییتر بازسازی کرد. در این ویدیو او در ساحل ایستاده است و جواهر، عینک آفتابی و لباس گرانقیمتش را یکی پس از دیگری به هوا می‌اندازد و دوربین را حرکت می‌دهد.

لوپز زیر این ویدیو نوشت: «چالش #عشق_خرجی_ندارد از الآن شروع می‌شود! بی‌صبرانه منتظرم ویدیوهای شما را ببینم.»

یکی پرسیده است: «ما در میانه همه‌گیری کرونا هستیم، هنوز بسته حمایتی دوم خود را نگرفته‌ایم، بعد تو می‌خواهی برویم بیرون و دار و ندارمان را پرت کنیم وسط ماسه‌ها؟!»

یکی دیگر نوشت: «جنیفر لوپز جان، انتظار داری برویم وسایل گران‌قیمت‌مان را در ساحل دور بیندازیم؟ بعد چالش اصلی این است که برویم پیدایشان کنیم چون دیگر قدرت خریدنشان را نداریم؟ راه و روشش را هم بگو!»

یکی دیگر از هواداران پرسید: «الآن این کجایش چالش است؟» دیگرانی هم گفته‌اند اساساً لوپز کار خوبی نکرده که آن صحنه را در این دوران همه‌گیری بازسازی کرده است.

یکی نوشت: «خانم محترم انگار از همه جا بی‌خبرید. هیچ‌کس وسعش نمی‌رسد وسایلش را در ساحل بیندازد و برود. ما گرفتار همه‌گیری هستیم.»

یکی دیگر نوشت: «بس کن لطفاً! در خلوت خودت پولدار باش و دست از سر ما آدم معمولی‌ها بردار!»

یکی دیگر هم نوشت: «من فقط اجازه دارم برای ورزش یک ساعت از خانه بیرون بروم، بعد تو می‌خواهی بروم دار و ندارم را بیندازم در ساحل؟»

«عشق خرجی ندارد» تک‌ترانه‌ای بود که لوپز پیش از آلبوم دومش روانه بازار کرد. او نام این آلبوم را از روی نامی که برای خودش ساخت «جی‌لو» گذاشت.

هفته پیش لوپز به همراه لیدی گاگا و بروس اسپرینگستین یکی از ترانه‌خوان‌های اصلی در مراسم تحلیف جو بایدن بود. او آمیزه‌ای از ترانه وودی گوتری با عنوان «این وطن وطن توست» و ترانه معروف سال ۲۰۰۰ خود با عنوان «بیایید فریاد بزنیم» را اجرا کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

هواداران جنیفرلوپز خطاب به او : در خلوت خودت پولدار باش! / هنوز بسته حمایتی دوم خود را نگرفته‌ایم9

منبع رکنا