گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس

17:57 - 1399/11/08
پژمان بازغی در تازه ترین پست اینستاگرامی خود عکسی جذاب و دیدنی از گریم خود در فیلم جدیدش را برای طرفداران خود به اشتراک گذاشت که میتوانید در ادامه مطلب این عکس منتشر شده توسط وی را مشاهده کنید.
پژمان بازغی

بیوگرافی و عکسهای پژمان بازغی

 • نام:پژمان
 • نام خانوادگی:بازغی
 • تاریخ تولد:1353/5/9
 • محل تولد:تهران
 • همسر:مستانه مهاجر
 • فرزندان:نفس

------------------------------------------

زندگی نامه

پژمان بازغی 19 مرداد سال 1353 در یک خانواده 5 نفره در تهران متولد شد. اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس15

کودکی پژمان بازغی

در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده و تجربیات زیادی را بدست آورده است. پس از تولد 4 سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته. با پایان جنگ به تهران باز می گردد.

ازدواج پژمان بازغی و مستانه مهاجر

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در سال 1386 با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 1387 صاحب دختری به نام نفس شدند.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس14

پژمان بازغی و همسر و دخترش

مستانه مهاجر متولد 15 اردیبهشت 1353 در تهران میباشد، او تدوین گر اهل ایران و همسر پژمان بازغی است. وی فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس15

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس7

فعالیت بازیگری پژمان بازغی

پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همانجا با سینما آشنا می شود. در سال 1373 با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می کند.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس14

پژمان بازغی در فیلم اعتراف

پس از آن به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت 2 سال همراه بازیگران خوب این مجموعه علی تاخصوص مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس19

پژمان بازغی در سریال آژانس دوستی

وی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال 80 برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد. برادر کوچکترش هم علاقه زیادی به این پرده نقره ای دارد و در 2 فیلم پسران مهتاب و شب برهنه سعید سهیلی بازی کرده است.

فیلم شناسی پژمان بازغی

فیلم های سینمایی

 • اعتراف (1373-1375)
 • جوانی (1376)
 • بلوغ (1377)
 • دختری در قفس (1380)
 • دوئل (1381-1382)
 • سربازهای جمعه (1382)
 • تارا و تب توت فرنگی (1382)
 • کافه ستاره (1384)
 • ریسمان باز (1386)
 • خواب لیلا (1387)
 • خاطره (1388)
 • فاصله (1388)
 • ندارها (1389)
 • دولت مخفی (1391)
 • شهر تنهایی (1391)
 • ماموریت در تهران (1392)
 • انارهای نارس (1392)
 • خنده های آتوسا (1393)
 • این سیب هم برای تو (1393)
 • ناهید (1393)
 • من و شارمین ( 1394)
 • بارکد (1394)
 • هلن( 1394)
 • زار ر ( 1395)
 • اسرافیل ( 1395)

پژمان بازغی در مجموعه های تلویزیونی

آژانس دوستی این یک دادگاه نیست گروه ویژه زیر آسمان شهر گمگشته (1380) دریایی ها گذر عاشقی مرد هزار چهره (1386) مرد دو هزار چهره (1387) تاوان (1389) همچون سرو (1389) مادر (1389) بوی باران (1392) فرشته ها بر فراز اسمان (1392) دولت مخفی (1392) گذر از رنج ها (1393) مسابقه ستاره بیست (داور، 1393) خندوانه شرکت کننده در مسابقه لباهنگ 1395

شبکه خانگی

 • خیابان یک طرفه (1390)
 • قلب یخی(1391)
 • شام ایرانی (1393)

پژمان بازغی در نقش های متفاوت

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس19

پژمان بازغی و فریبا نادری در فیلم گمشدگان

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس20

بازی پژمان بازغی در سریال دولت مخفی

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس3

پژمان بازغی و بابک حمیدیان در فیلم ریسمان باز

پژمان بازغی پس از تولد 4 سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می رود. با شروع جنگ و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج همیشگی فارس به بوشهر رفته. با پایان جنگ به تهران باز می گردد.

برادران پژمان بازغی: ما سه برادریم، من پسر دوم خانواده هستم، پیام برادر بزرگتر و پرهام برادر كوچكتر؛ جالب اینكه هر سه‌ ما در دانشگاه امیركبیر درس خواندیم. پیام در رشته مهندسی شیمی، صنایع غذایی خواند و پرهام در دانشگاه امیركبیر، مهندسی صنایع خوانده است.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس6

جدیدترین تصاویر پژمان بازغی

ورزش مورد علاقه پژمان بازغی: پژمان بازغی یك ورزشكار همه فن حریف است، خیلی كم بسكتبال بازی كرده، فوتبال و والیبال را به صورت حرفه‌ای ادامه داد و مدتی هم اتومبیل‌رانی... «ورزش جایگاه مهمی در زندگی افراد دارد، عشق من به ورزش، بیشتر بر می‌گردد به تماشای مسابقه فوتبال، همان طور كه می‌دانید عضو تیم‌های والیبال و فوتبال هنرمندان هستم. معمولا برای دیدن بازی‌های ملی به ورزشگاه آزادی میروم و این عشق تا آنجا بود كه در كوران رقابت‌های جام‌جهانی 2006 آلمان، همراه تیم ملی فوتبال دو هفته در فرانكفورت آلمان بودم.

تیم ملی فوتبال ایران عشق منه! با فوتبالیست‌های زیادی هم دوستم، مثل عابدزاده، دایی، جمشیدی، كریمی و... اگر به یاد داشته باشید برای افتتاح رستوران عابدزاده هم رفته بودم.» پژمان بازغی می‌گوید: «ای كاش مسئولین آموزش و پرورش به ورزش مدارس بیشتر رسیدگی كنند.» اما شروع ورزش: «در مدرسه با فوتبال و والیبال ورزش را آغاز كردم و البته كمی هم بسكتبال...»

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس0

عکس پژمان بازغی و سام درخشانی

تیم مورد علاقه پژمان بازغی

من و كامبیز دیرباز، از طرفداران پـرسپولیس هستیــم، داریوش مصطفوی مدیرعامل باشگاه هم لطف كرد و ما را جزو اعضای افتخاری باشگاه پرسپولیس كرده، پیراهن شماره 53 پرسپولیس را به من و شماره 54 را به كامبیز دیرباز اهدا كرد.

ازدواج پژمان بازغی:

همسرم «مستانه مهاجر» از تدوین‌گرهای سینمای ایران است كه اصولا تدوین‌گر فیلم‌های مستند است اما در عرصه سینما، فیلم‌های بمانی داریوش مهرجویی، سفر قندهار، آتش‌بس تهمینه میلانی، زن‌ها فرشته‌اند، كلاغ پر، كنعان، خواستگار محترم و مهمان،وصل مستان و چند فیلم دیگر را كه حضور ذهن ندارم، تدوین‌گری كرده اما می‌دانم پرونده كاری‌اش از من شلوغ‌تر است. پژمان بازغی و مستانه مهاجر سال ١٣٨۶ در یك فضای سینمایی با یكدیگر آشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج شد. حاصل این ازدواج هم یك دختر كوچك به نام «نفس» است.

پژمان بازغی در مورد ازدواجش میگوید: ازدواج من هم منطقی بود و هم عاشقانه، زیرا هر کسی که بخواهد با یک بازیگر ازدواج کند باید از تمامی مشکلات این کار مطلع باشد و از آن جایی که مستانه مهاجر، همسرم نیز در این عرصه فعالیت می‎کند و از نزدیک دشواری‎های کار ما را می‎داند، ازدواج‎مان منطقی‎تر بود.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس18

عکس پژمان بازغی و همسرش

دختر پژمان بازغی:

دختر پژمان بازغی نفس در سال ١٣٨٧ متولد شد. دخترم آزاد است هر رشته‌ای را كه دوست دارد انتخاب كند، منتهی در كمال دانش و آگاهی، دلم می‌خواهد دخترم دنیا دیده شود و با كشورهای مختلف جهان آشنا شود، اگر دوست داشت در سینما باشد، من مخالفت نمی‌كنم.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس3

پژمان بازغی و دخترش نفس

زندگی هنری پژمان بازغی:

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد در لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می گردد و از همانجا با سینما آشنا می شود. در سال 1373 با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید زیم خواه باز می کند.

پس از آن پژمان بازغی به استخدام آژانس دوستی در می آید و به مدت 2 سال همراه بازیگران خوب این مجموعه علی تاخصوص مرحوم حسین پناهی به ایفای نقش می پردازد. بعد از آژانس به سراغ جوانی مجید قاریزاده می رود و با مسعود جعفر جوزانی به بلوغ می رسد پس از آن به گروه ویژه مهرداد خوشبخت می پیوندد و گمگشته اش را با رامبد جوان پیدا می کند.

پژمان بازغی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال 80 برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد و با تارا و تب توت فرنگی سعید سهیلی و سربازهای جمعه کیمیایی کارش را به پایان می رساند. پس از سایه آفتاب ، نفس تازه می کند و در حال حاضر نیز با سامان مقدم برای سال آینده نفستو حبس کن را آماده می کند. برادر کوچکترش هم علاقه زیادی به این پرده نقره ای دارد و در 2 فیلم پسران مهتاب و شب برهنه سعید سهیلی بازی کرده است.

مجری گری پژمان بازغی:

پژمان بازغی بعنوان مجری در برنامه چند درجه حضور داشته است. برنامه‌ ای که به سرگرمی‌ های هیجان انگیز و کم شناخته شده در ایران می‌ پرداخت و همچنین بعد از داریوش فرضیایی، به عنوان مجری برنامه سال تحویل ۱۳۹۶ شبکه دو سیما معرفی شد. پژمان بازغی در برنامه مسابقه ای کودک شو شبکه نسیم نیز مجری محبوبی است.

گریم دیدنی پژمان بازغی در فیلم جدیدش + عکس6

پژمان بازغی در برنامه کودک شو

سینما

- اعتراف (مجید فهیم‌خواه، ۱۳۷۳-۱۳۷۵) - جوانی (مجید قادری‌زاده، ۱۳۷۶) - بلوغ (مسعود جعفری‌جوزانی، ۱۳۷۷) - دختری در قفس (قدرت‌الله صلح‌میرزایی، ۱۳۸۰) - دوئل (احمدرضا درویش، ۱۳۸۱-۱۳۸۲) - سربازهای جمعه (مسعود کیمیایی، ۱۳۸۲) - تارا و تب توت فرنگی (سعید سهیلی، ۱۳۸۲) - کافه ستاره (سامان مقدم، ۱۳۸۴) - ریسمان باز (مهرشاد کارخانی، ۱۳۸۶) - خواب لیلا (مهرداد میرفلاح، ۱۳۸۷) - خاطره (نادر طریقت، ۱۳۸۸) - فاصله (کامران قدکچیان، ۱۳۸۸)

- تهرون (نادر تکمیل همایون، ۱۳۸۸) - ندارها (محمدرضا عرب ۱۳۸۹)

- مرگ کسب و کار من است (امیر ثقفی، ۱۳۸۹) - اینجا شهر دیگری است (احمدرضا گرشاسبی، ۱۳۹۰) - ساعت شلوغی (آرش معیریان، ۱۳۹۰) - نازنین (مهدی گلستانه، ۱۳۹۲) - دو ساعت بعد مهرآباد (علیرضا فرید، ۱۳۹۲) - انارهای نارس (مجیدرضا مصطفوی، ۱۳۹۲) - خنده‌های آتوسا (علیرضا فرید، ۱۳۹۳) - این سیب هم برای تو (سیروس الوند، ۱۳۹۳) - ناهید (آیدا پناهنده، ۱۳۹۳) - من و شارمین (بیژن شیرمرز، ۱۳۹۴) - بارکد (مصطفی کیایی، ۱۳۹۴) - هلن(علی اکبر ثقفی، ۱۳۹۴) - زار (نیما فراهی ۱۳۹۵) - اسرافیل (ایدا پناهنده ۱۳۹۵)

- همه چی عادیه ( محسن دامادی ١٣٩۵)

- نیوکاسل (محسن قصابیان ١٣٩۶)

- هایلایت ( اصغر نعیمی ١٣٩۶)

- پیشونی سفید ۲ (سید جواد هاشمی ١٣٩۶)

- پیشونی سفید ۳ (سید جواد هاشمی ١٣٩۶)

- عشق به سبک فارسی ( فلورین باکس مایر ١٣٩۶)

- ترانه ای عاشقانه برایم بخوان (مهرداد غفارزاده ١٣٩٧)