مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس

17:12 - 1399/11/08
در این تصویر مهدی پاکدل و همسر دومش رعنا آزادی ور را در کنار هم می بینید
مهدی پاکدل - رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با سریال اولین شب آرامش معروف شد و پس از آن در فیلم و سریال های دیگری ایفای نقش کرد. به تازگی نیز او در سریال هم گناه بازی کرده بود. پاکدل پس از جدایی از بهنوش طباطبایی با رعنا آزادی ور ازدواج کرد.

عکس مهدی پاکدل و همسر دومش

تصویری از مهدی پاکدل و همسرش

مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس13

عکس جدید مهدی پاکدل و همسر دومش

بد نیست درباره مهدی پاکدل بیشتر بدانید

مهدی پاکدل (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۵۹) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی، مسعود پاکدل، عکاس و برنامه‌ساز ایرانی است. او علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام «در انعکاس کوچه‌های خیس» منتشر کرده‌است.او همسر رعنا آزادی‌ور (بازیگر ایرانی)است.

مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس10

بهنش طباطبایی و همسر سابقش

وی هم چنین در سال ۱۳۹۲ نخستین کارگردانی و نویسندگی و طرح اولیه داستان را در فردا بر عهده داشته‌است.مهدی پاکدل همسر سابق بهنوش طباطبایی است. مهدی پاکدل، اما بعد از مدتی از بهنوش طباطبایی جدا شد. مهدی پاکدل بعد از جدایی از بهنوش طباطبایی درگیر شایعات زیادی شد.

مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس19

عکس مهدی پاکدل و همسر دومش

اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی می‌کند که از حواشی به دور باشد، اما انتشار یک عکس از او در کنار رعنا آزادی ور و فاصله کمی که بین آن‌ها وجود دارد حواشی را برای آقای بازیگر رقم زد، حواشی که آن را باید با انتشار پست عاطفه رضوی خاتمه یافته تلقی کرد.

مهدی پاکدل بازیگری که با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش‌های زیادی را در سینما، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است.رعنا آزادی ور نیز یکی از بازیگران سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال ۸۲ به دنیای سینما راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور + عکس13

بازیگر معروف

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی سال ۸۹ با هم ازدواج کردند، اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال ۹۵ از هم جدا شدند.