نفرین های عجیب نفیسه روشن !!!!

08:42 - 1399/11/08
در این مطلب صحبت های نفیسه روشن در بیمارستان را می بینید
نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر زن سینمای ایران است که طی چند ماه گذشته حواشی پیرامونش شکل گرفت. تصاویری از او در فضای مجازی منتشر شد که شایعاتی مبنی بر عمل زیبایی او صورت گرفت. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس نفیسه روشن در بیمارستان را برای شما قرار دهیم و صحبت های عجیب او را نیز ببینید

عکس نفیسه روشن در بیمارستان

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه مجازی خود به شایعات مبنی بر عمل جراحی زیبایی که اخیرا دامن‌گیر این بازیگر شده بود خاتمه داد. روشن در این پست با لحنی گلایه‌مند صحبت می‌کند و از مخاطبان خود می‌خواهد گول کسی را نخورند و فقط زندگی کنند.

گفتنی است؛ نفیسه روشن با عکس‌های اخیری که در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده منجر به ایجاد شایعاتی مبنی بر انجام عمل جراحی زیبایی شده است. در ادامه متن کامل منتشر شده در این پست را که نفیسه روشن در بیمارستان منتشر کرد می بینید:

نفرین های عجیب نفیسه روشن !!!!19

نفیسه روشن

دوستان عزیز سلام

متاسفانه مدت زیادی درگیر چیزی بودم که خیلی برام فرصت نذاشته بود یه عمل سخت ،، حدود ۳ ساعت!!!!! که از غصه و دردهایی که بعضیا تو این ۴ سال بهم دادن!! اسم نمیارم علنی چون ابروش میره!!!

ولی به عزیزانم خواهم گفت…فقط حرص نخورید و اتفاق هایی که باعث شد من به جادو ایمان بیارم، نکنید…چون شرش زندگیتونو سیاه می‌کنه! فقط این اتفاق ها برای من خود خوری داشت……….چون ایمان دارم به چوب خدا،،،،گول هیچ کسی را نخورید. زندگی کنید…

نفرین های عجیب نفیسه روشن !!!!16

عکس نفیسه روشن در بیمارستان

ممنونم از بیمارستان بهمن و بخش vipکه منو تحمل کردن و دکتر ماهم اقای احمدی عاملی.

در ضمن تمام کسانی که گناه منو شستن که جراحی زیبایی کردم تمام ورم صورتم بخاطر کورتون و مورفین است که امیدوارم خدا حلالشان کند چون منکه حلالشان نمی‌کنم.

نفرین های عجیب نفیسه روشن !!!!11

بازیگر زن

نفیسه روشن (متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده و دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

بازیگر زن و همسرش

نفرین های عجیب نفیسه روشن !!!!1

همسر خلبان خانم بازیگر

پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش بود و برادرش هم اکنون مهندس پرواز می باشد.[نیازمند منبع] وی یکی از پرکارترین بازیگران زن سینمای ایران است.