الهام حمیدی در حال پرواز + عکس

18:13 - 1399/11/07
در این عکس الهام حمیدی بازیگر معروف را در کابین خلبان می بینید
الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر معروف سینمای ایران است که به تازگی صاحب فرزند شده است. او که دوسال پیش برای بار دوم ازدواج کرد تصمیم به بچه دار شدن گرفت. این بازیگر با اخلاق در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد.

عکس الهام حمیدی بازیگر در هواپیما

در این عکس الهام حمیدی را در کابین خلبان می بینید

الهام حمیدی در حال پرواز + عکس17

عکس الهام حمیدی بازیگر در هواپیما

بد نیست درباره الهام حمیدی بیشتر بدانید

الهام حمیدی «زاده ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران» بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته است.

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.

الهام حمیدی در حال پرواز + عکس19

همسر بازیگر زن

درسال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، پیروز به کسب تندیس زرین برترینبازیگر نقش مکمل زن، از جشن منزل سینما گردید.از مجموعه‌های تلوزیونی که حمیدی در انهابه ایفای نقش پرداخته است؛می توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» نام برد.او همینطور بازی در فیلم‌هایی امثال «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد و « یوسف پیامبر ».

الهام حمیدی در حال پرواز + عکس5

عکس الهام حمیدی بازیگر با ماسک

الهام حمیدی در سن ۲۰ سالگی قبل از بازیگری و معروف شدنش یک بار ازدواج کرد اما پس از چند سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.الهام حمیدی در مورد طلاقش گفت : در سن کم ازدواج کردم و چند سالی هم با همسرم زندگی مشترک داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم ادامه دهیم و از هم جدا شدیم. ضمن اینکه این بازیگر مجددا تائید کرد که دوست ندارد زندگی شخصی اش را در رسانه ها بازگو کند.

الهام حمیدی در حال پرواز + عکس20

بازیگر زن در دورهمی

الهام حمیدی در ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ مجدد ازدواج کرد . وی در ۱۴ بهمن ماه با انتشار پستی خبر ازدواجش را رسانه ای کرد و عکس ازدواجش در اینستاگرام منتشر شد. نام همسر وی علیرضا صادقی می باشد.