ماشین شخصی و لاکچری شبنم قلی خانی + عکس

13:03 - 1399/11/07
در این تصویر ماشین شخصی شبنم قلی خانی را مشاهده می کنید
شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که از سال ۷۶ بازیگری را آغاز کرد و با بازی در سریال مریم مقدس معروف شد. او هم اکنون در سریال بیگانه ای با من است ایفای نقش می کند.

عکس ماشین شخصی شبنم قلی خانی

عکسی که شبنم قلی خانی از داخل ماشینش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

ماشین شخصی و لاکچری شبنم قلی خانی + عکس19

عکس ماشین شخصی شبنم قلی خانی بازیگر

بد نیست درباره شبنم قلی خانی بیشتر بدانید

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شد. شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز نمود. او مورد توجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد.

ماشین شخصی و لاکچری شبنم قلی خانی + عکس15

شبنم قلی خانی

او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی به ایفای نقش پرداخت. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است.

ماشین شخصی و لاکچری شبنم قلی خانی + عکس7

بازیگر مانکن

شبنم قلی‌خانی فعالیت بازیگری را در سال ۱۹۹۷ با بازی در تئاتر آنتیگونه آغاز نمود. قلی‌خانی برای اجرای آنتیگونه در تئاتر شهر تهران روی صحنه رفت و مورد توجه شهریار بحرانی قرارگرفت و شهریار بحرانی از او در فیلم سینمایی مریم مقدس استفاده کرد. قلی‌خانی در این فیلم سینمایی نقش مریم، مادر عیسی مسیح را ایفاکرد. داستان این فیلم مربوط به بارداری مریم و سوء ظن مردم نسبت به او است. به بهانه عکس ماشین شخصی شبنم قلی خانی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

ماشین شخصی و لاکچری شبنم قلی خانی + عکس5

بازیگر بیگانه ای با من است

شبنم نویسندگی و کارگردانی چندین فیلم کوتاه و مستند را بر عهده داشته‌است. در سال ۲۰۰۴، او نخستین فیلم کوتاه خود به نام واقعیت یک فروشندهٔ خیابانی را کارگردانی کرد. از فیلم‌های کوتاه او می‌توان به فیلم کوتاه زندگی اشاره کرد که او نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشت. داستان این فیلم کوتاه ۱۰ دقیقه‌ای مربوط به یک زندگی و مرگ ساده است