با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید

18:38 - 1399/11/07
معمولا هر فصلی مدل و رنگ مو های مخصوص به خود را دارد که در این بخش قصد داریم شما را با رنگ مو مد فصل تابستان آشنا کنیم.
رنگ مو

رنگ موی تابستان و فرمول ترکیب آن ها

رنگ مو در جذابیت خانم ها تاثیر فراوان دارد و باید بر اساس ویژگی های ظاهری ، رنگ پوست و حتی فصل قرار گیری در آن انتخاب شود. رنگ های روشن مناسب فصل تابستان و رنگ های تیره برای فصل زمستان مناسب هستند.

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید2

جدیدترین رنگ موهای تابستان 98

معرفی چند رنگ موی جذاب برای فصل تابستان

بالیاژ بلوند بژ

برای ایجاد تغییر در رنگ موهایتان مدل بالیاژ بلوند بژ بسیار مناسب است . این مدل برای افرادی که به رنگ مو حساسیت دارند مناسب است برای اینکار کمی از رنگ موهای طبیعی خودتان را نگه دارید و باقی را رنگ کنید.

رنگ مو اوپال هالیوودی

رنگ مو اوپال یا شیری پاستیلی بسیار روشن و خیره کننده است و موها را بسیار جذاب و زیبا می کند.

رنگ موی رنگین کمانی

اگر از رنگ مو به شکل یکنواخت و تک رنگ خسته شده اید و به دنبال یک تحول بزرگ و اساسی در ظاهر خود هستید موهای خود را رنگین کمانی رنگ کنید . این رنگ مو طرفداران زیادی دارد و شما می توانید در آن از رنگ های صورتی، آبی و سبز استفاده کنید.

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید18

رنگ موی رنگین کمانی مناسب فصل تابستان

بهترین و جدیدترین رنگ موی تابستان

صورتی پاستلی

این رنگ مو مورد پسند خانم هایی است که دوست دارند متفاوت و متمایز باشند. بهتر است از این رنگ برای هایلات استفاده شود.

آبی جینی

آبی به طور خاص جزو جدیدترین رنگ های تابستان است اما بهتر است این رنگ به طور یک دست روی موهای تان قرار نگیرد و در قالب هایلایت، لولایت یا به شکل تکه ای استفاده شود.

رنگ موی نقره ای دودی

نقره ای دودی یکی از جدیدترین مدل رنگ مو های مدرن است.رنگ موی نقره ای دودی برای افراد با تار های سفید انتخاب خوبی است .

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید3

رنگ موی تابستان شیک و مدرن دودی نقره ای

با این ترکیب رنگ موهای تابستان زیبا شوید

خرمایی رنگ

رنگ موی خرمایی برای خانم هایی که دارای پوست سبزه یا گندمگون و موهای طبیعی تیره هستند بسیار مناسب است . این رنگ برای خانم های طرفدار سادگی ایده آل هستند و بهتر است تمام موها را این رنگی نکنید و آنرا فقط لابه لای موها و هاشوری روی موها بزنید . دقت کنید برای زمخت نشان داده نشدن موهایتان با این رنگ ریشه مو را رنگ نکنید .

چگونه به دست می آید

برای ایجاد یک رنگ خرمایی زیبا یک رنگ از بین پایه های چهار یا پنج یا حتی شش را با توجه به تنی که می خواهید موهایتان داشته باشد و رنگ دانه های زیرین موهایتان انتخاب نمایید مثلا اگر رنگ دانه های زیرین موهایتان قرمز است، برای پوشاندن قرمزی موهایتان رنگی از گروه C یا M انتخاب کنید .

بلوند عسلی

اگر دوست ندارید موهایتان بسیار روشن گردد به سراغ رنگ های عسلی که به عنوان بلوند تیره شناخته شده ، بروید . این رنگ برای همه افراد با رنگ پوست های مختلف مخصوصا افرادی که رنگ پوستشان سرد است ، مناسب است .

دنیای مد نمناک پیش از این هم گفت که رنگ عسلی به صورت افراد دارای رنگ پوست های سرد ، گرما می بخشد. این رنگ مو برای افراد دارای چشم و پوست روشن مناسب است . برای اینکه رنگ عسلی شما خوش رنگ شود بهتر است روی موهای دکلره شده این رنگ را بگذارید.

چگونه به دست می آید

ابتدا موها را دکلره نموده و به پایه 8 برسانید . سپس اندازه مساوی از بلوندشکلاتی متوسط را با بلوند طلایی را با دوسانت بلوند متوسط و اکسیدان شش درصد مخلوط نمایید و به موها بزنید.

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید10

ترکیب رنگ مو تابستانی بلوند عسلی

رنگ موی تابستان 98 به همراه فرمول ترکیب رنگ

بلوند روشن

رنگ بلوند یکی از رنگ موهای بسیار مناسب تابستان است . این رنگ مو پوست شما را برنزه می کند و شما را زیبا و جذاب می نماید . هنگام بلوند نمودن موها توجه داشته باشید که سایه رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشود زیرا سن شما را بالاتراز آنچه هستید، نشان می دهد .

اگرموی بلوند شما در اثر مواد شیمیایی موجود در استخر شنا سبز شد ، می توانید برای از بین بردن این سبزی از رنگ های گرم (قرمز یا طلایی) یا شامپوهای براق کننده و شفاف کننده استفاده کنید .

چگونه به دست می آید

برای بلوند نمودن موهای خود ابتدا موها را دکلره کرده و به پایه 9 برسانید. سپس 3/2 از رنگ موی C7 یا C6(دودی بلوند تیره یا روشن) را اکسیدان 6 درصد و 3/1 وارسیون دودی مخلوط کنید و روی موهای دکلره خود بگذاریدتا رنگ موهایتان

قرمز پررنگ

یکی دیگر از رنگ های مناسب فصل تابستان که به چهره شما جذابیت زیادی می بخشد قرمز تیره است که به رنگ مسی بسیار نزدیک است.

اگر پوست روشن دارید و در موهایتان رگه های قرمز وجود دارد ، رنگ های خانواده قرمز برای موهای شما مناسب نیست زیرا پوستتان را ورم کرده و پرالتهاب نشان می دهد. اگر پوست شما سبزه و ته مایه آن کمی زردی است ، رنگ موهای متمایل به قرمز برای شما بسیار مناسب است مخصوصا اگر از این رنگ به عنوان لولایت یا های لایت استفاده نمایید.

رنگ قرمز رنگی فانتزی است که دوام کمی دارد پس باید موهای خود را تنها دوبار در هفته بشویید. در صورتی که موهایتان خیلی چرب و نازک است موهایتان را یک روز در میان و با آب ولرم بشویید و هرگز برای شستشوی موهای خود از آب داغ استفاده نکنید.

چگونه به دست می آید

برای اینکه موهای خود را قرمز تیره نمایید ، دو سانت واریاسیون قرمز را با 10 سانت بلوند قرمز تیره یعنی RF یا R و اکسیدان شش درصد ترکیب نموده و به موها بزنید.

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید17

ترکیب رنگ موی قرمز پررنگ برای تابستان

ترکیب رنگ موهای مناسب تابستان

رنگ موهای فانتزی

رنگ های فانتزی بهترین رنگ ها برای فصل تابستان هستند . برای رنگ کردن موهایتان با رنگ های فانتزی دقت کنید که موهایتان سالم باشند و خشک و آسیب دیده نباشند زیرا در صورت سالم نبودن موها رنگ موی دلخواهتان به دست نخواهد آمد و این رنگ، روی موها ماندگاری چندانی نخواهد داشت .

این نوع رنگ ها برای افراد دارای اعتماد به نفس بالا مناسب است زیرا توجه همه را به خود جلب می کند و ممکن است نگاه های عجیبی به شما شود . بهتر است رنگ های فانتزی را به تمام مو نزنید بلکه های لایت هایی در مو در بیاورد.

چگونه به دست می آید

انواع گوناگونی از رنگ های فانتزی وجود دارند . قبل از گذاشتن رنگ فانتزی بر روی موهایتان ،موها را دکلره کنید .

نقره ای – یخی

نوعی از رنگ های فانتزی هستند که زیبایی خاصی به چهره می بخشند . برای رنگ کردن موهایتان به رنگ نقره ای – یخی 10 سانت بلوند نقره ای یعنی C9را با سه سانت واریاسیون نقره ای 0/22 و 3 سانت واریاسیون خاکستری و اکسیدان شش درصد مخلوط نموده و به موها بزنید.

با رنگ مو های روز تابستانه آشنا شوید1

نقره ای یخی جدیدترین مدل رنگ مو 2019

نکاتی برای رنگ موهای تابستانی

رنگ کردن موهای سفید

برای رنگ کردن موهای سفید ، موها را از قسمتی که سفیدترین موها را دارد ، رنگ کنید . رنگی برای موهای سفیدتان انتخاب کنید که یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظرتان باشد زیرا موهای سفید شما فاقد رنگ دانه است و این رنگ بر روی آن روشن تر دیده می شود.

اگر رشد موهایتان زیاد است برای رنگ کردن از رنگ های روشن تر استفاده نمایید زیرا موهای سفید وقتی رشد کرده و با موهای رنگ کرده روشن مخلوط می شوند کمتر تفاوت رنگیشان احساس می شود.

اگر موهای سفید شما زبر و در برابر رنگ مقاوم است قبل از رنگ کردن آنها را نرم کنید . توجه داشته باشید قبل از رنگ کردن موهایتان موهای شما نباید خیس باشند زیرا رنگ روی موی خیس یا مرطوب رقیق شده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

برای رنگ کردن موهای سفید ابتدا موهای سفید حاشیه سررا رنگ کنید زیرا موهای این منطقه بسیار مقاوم هستند . پس از اتمام رنگ نیز دوباره این نواحی را رنگ کنید و یا برای رنگ کردن این نواحی از یک رنگ با تن تیره تر استفاده نمایید.

رنگساژ های رنگ

برای رنگ کردن موها با رنگ ساژهای فانتزی مثلاً برای بنفش کردن مو ، واریاسیون رنگ بنفش را به نسبت قد مو (اگر مو کوتاه- تقریباً تا گردن- است ) دو بند انگشت رنگ و بلندتر از آن نصف تیوپ رنگ را با مقداری شامپو شست وشوی سر مخلوط کنیدو از یکی، دو سانت پایین تر از ریشه روی کل موها که تمیز و خیس هستند، بکشید و 20 دقیقه صبر کرده و موهایتان را بشویید.