معرفی عطر و ادکلن خوش رایحه زنانه

19:52 - 1399/11/08
همه خانم ها به دنبال عطر و ادکلن خوش بو و با ماندگاری بالا هستند که در ادامه به معرفی عطر های خوش بو زنانه نیز می پردازیم.
عطر و ادکلن

عطرهای خوشبو و خنک زنانه

در فصل بهار پیشنهاد میشود از عطرهای ملایم استفاده کنیم زیرا احساس آرامش به انسان می دهند. همچنین عطرهای ملایم باعث ماندگاری شما در ذهن دیگران می شوند. اگر میخواهید با خوشبوترین عطرهای زنانه مخصوص بهار آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم که این بخش از نمناکرا از دست ندهید.

عطر گوچی بامبو

خوشبوترین عطر زنانه مخصوص بهار همین عطر گوچی بامبو هست که بوی ملایم و دلنشینی دارد، این عطر انتخاب اول زنان خوش سلیقه برای فصل بهار و تابستان است که رایحه آن از شکوفه پرتقال، چوب صندل سفید و ترنج است.

معرفی عطر و ادکلن خوش رایحه زنانه15

عطر خنک زنانه برند گوچی

عطر ولنتینو

عطر ولنتینو جزو عطرهای پرطرفداری است که رایحه ای تلخ و شیرین دارد و برای فصل بهار عالی است. این عطر زنانه رایحه گل یاس و یاسمن دارد که بسیار ملایم و جذاب است.

عطر لالیک آمور

عطر لالیک آمور یکی از محبوب ترین عطرها بین خانم ها است که رایحه ای ملایم دارد و همچنین از ماندگاری بالایی برخوردار است. خانم هایی که دوست دارند عطرهای متنوعی را امتحان کنند لالیک آمور انتخاب خوبی است. رایحه این عطر تشکیل شده از بهار نارنج، گل رز، ترنج، گل یاس، یاسمن و مریم است. عطر لالیک آمور شیرین و ملایم است.

معرفی عطر و ادکلن خوش رایحه زنانه17

خوشبوترین عطرهای زنانه

عطر ایفوریا گلد

عطر ایفوریا گلد برای خانم های رمانتیک و برای استفاده در قرار های عاشقانه مناسب است، این عطر خوشبو و ماندگار زنانه برای بهار و تابستان مناسب است که رایحه آن تشکیل شده از گل های یاسمن و نارسیس و رز است.

عطر بلک اوپیوم

خانم های امروزی دیگر علاقه ای به رایحه های تکراری و عطرهای قدیمی ندارند و ترجیح میدهند از عطرهایی که که احساس شور و شوق را به آن ها میدهند را استفاده کنند. عطر بلک اوپیوم از آن عطرهایی است که باعث ایجاد احساس جوانی در خانم ها می شود .

عطر بلک اوپیوم رایحه شیرین دارد که از ترکیب قهوه و وانیل به وجود می آید همچنین ماندگاری بسیار زیادی دارد.

معرفی عطر و ادکلن خوش رایحه زنانه1

عطر ماندگار زنانه برای فصل بهار