چهره جنیفر لوپز بدون آرایش در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش

10:03 - 1399/11/07
در این تصویر چهره جنیفر لوپز بدون آرایش را مشاهده می کنید
جنیفر لوپز

جنیفر لوپز خواننده بازیگر و رقاص آمریکایی است که از سال ۸۶ میلادی کار حرفه ای اش را آغاز کرده و تا به امروز به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است. این خواننده دوست داشتنی دو فرزند دوقلو ۱۲ساله دارد .

چهره جنیفر لوپز بدون آرایش

در این عکس چهره جنیفر لوپز بدون آرایش و با چهره طبیعی در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش دیده می‌شود.

در عکس تازه‌ای “امی” و “مکس” دوقلوهای “جنیفر لوپز” خواننده و بازیگر مشهور در کنار او در فضایی خانوادگی دیده می شوند.

دوقلوهای “لوپز” در حال برنامه‌ریزی و تهیه فهرست برای تعطیلات کریسمس هستند.

در این عکس “جنیفر لوپز” بدون آرایش و با قیافه طبیعی در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش دیده می‌شود. لوپز ۵۱ ساله این عکس را در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر کرده است‌.

چهره جنیفر لوپز بدون آرایش در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش7

چهره جنیفر لوپز بدون آرایش

بد نیست درباره جنیفر لوپز بیشتر بدانید

جنیفر لین لوپز که با لقب جِی.لو (J.lo) شناخته می‌شود، بازیگر، خواننده و رقصنده آمریکایی است. او بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۹۸۶ شروع کرد و در سال ۱۹۹۷ اولین نقش اصلی خود را با ایفای نقش در فیلم سلنا براساس شخصیتی با همین نام تجربه کرد که نامزد جایزه گلدن گلاب شد.

چهره جنیفر لوپز بدون آرایش در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش7

خواننده معروف

او سپس با بازی در خارج از دید و قطار پول خود را به عنوان یک ستاره سینما مطرح کرد و در سال ۱۹۹۹ فعالیت در عرصه موسیقی را هم با انتشار اولین آلبومش به نام آن د سیکس شروع کرد. نخستین نقش اساسی وی در فیلم «در رنگ‌های زنده» (محصول ۱۹۹۱) رقم خورد و چندی بعد نیز نخستین فیلم سینمایی که در آن نقش اول را داشت، با نام سلنا به اجرا درآمد.

این فیلم در خصوص هنرمندی آمریکایی به نام سلنا ساخته شده بود. فیلم بعدی‌اش که بر شهرت وی افزود، خارج از دید بود که بابت بازی در آن دستمزدی معادل یک میلیون دلار دریافت کرد. جنیفر لوپز با این درآمد یک میلیون دلاری تبدیل به نخستین بازیگر زن لاتین‌تبار تاریخ سینما شد که تا آن سال چنین دستمزد بالایی را برای بازیگری دریافت کرده بود.

چهره جنیفر لوپز بدون آرایش در کنار دوقلوهای ۱۲ ساله‌اش17

بازیگر هالیوودی

وی در سال ۱۹۹۹ فعالیت در دنیای موسیقی را شروع کرد و نخستین آلبوم خود با نام آن د سیکس را روانه بازار نمود.