تصویر لورفته و باورنکردنی از عروسی سمانه پاکدل

19:05 - 1399/11/06
خواهرزاده های سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان را در جشن عروسی اش ببینید.
سمانه پاکدل

سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان متولد سال ۱۳۶۶ در اصفهان می باشد. سریالی که باعث معروف شدن او شد دلنوازان نام دارد . او با هادی کاظمی از هنرپیشه های معروف ازدواج کرده ودر حال حاضر فرزندی ندارند . او کار خود را در عرصه بازیگری از ۱۷ سالگی آغاز کرده است . در پرشین وی خواهرزاده های او را در جشن عروسی اش مشاهده کنید.

خواهرزاده های سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان

بازیگر زن در روز عروسی اش

تصویر لورفته و باورنکردنی از عروسی سمانه پاکدل9

خواهرزاده های بازیگر زن

درباره زندگی سمانه پاکدل بیشتر بدانید

سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۲۶ مهرماه ۱۳۶۶ در اصفهان متولد شد. این بانوی هنرمند در یک خانواده ۵ نفری چشم به جهان گشود و آخرین فرزند این خانواده است و یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خودش دارد.

هر دو کارمند بودند و سمانه پاکدل هم در دوران تحصیل جزو دانش آموزان درسخوان بود و تحصیلاتش را در رشته روانشناسی تا مقطع لیسانس ادامه داد.

تصویر لورفته و باورنکردنی از عروسی سمانه پاکدل6

عروسی سمانه پاکدل و هادی کاظمی

سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود و با وجود مخالفت خانواده همه تلاشش را برای رسیدن به خواسته اش انجام داد و به صورت پنهانی بازی در تئاتر را آغاز کرد.

این بانوی هنرمند به دلیل شغل پدر و مادرش به کارهای خانه علاقه دارد و به گفته خودش تبحر خاصی در زمینه آشپزی دارد.

تصویر لورفته و باورنکردنی از عروسی سمانه پاکدل13

زوج بازیگر در خندوانه

سمانه پاکدل به مادرش علاقه زیادی دارد و او را در زمینه های مختلف اخلاقی الگوی خودش میداند و به گفته خودش آدم بسیاری با صبر و تحملی است اما اگر پا روی دمش بگذارند پا روی دمشان میگذارد و طبق گفته خودش مرز بین صفر تا صدم یک تار مو است.

تصویر لورفته و باورنکردنی از عروسی سمانه پاکدل15

هادی کاظمی و همسرش

۲۴ مردادماه سال ۹۷ بود که سمانه پاکدل بازیگر دلنوازان خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر سمانه پاکدل است و این زوج هنرمند بدون سر و صدا و بدون حاشیه زندگی مشترکشان را آغاز کردند و تصاویری از مراسم ازدواج آنها منتشر شد.