کتایون ریاحی بدون آرایش + عکس

19:09 - 1399/11/06
در این عکس کتایون ریاحی بدون آرایش مشاهده می شود
کتایون ریاحی

کتایون ریاحی بازیگر قدیمی و دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران است که بعد از بازی در سریال یوسف پیامبر بازیگری را کنار گذاشت. این بازیگر خوش قیافه زمان زیادی را صرف امور خیریه می کند.

چهره کتایون ریاحی بدون آرایش

تصویری از کتایون ریاحی بدون گریم

کتایون ریاحی بدون آرایش + عکس16

کتایون ریاحی بدون آرایش

بد نیست درباره فعالیت های هنری کتایون ریاحی بیشتر بدانید

کتایون ریاحی زاده ۱۰ دی۱۳۴۰ هنرپیشه سینما و تلویزیون است.

وی دارای یک فرزند به نام پوریا می‌باشد که موسیقیدان و دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه موسیقی است. کتایون ریاحی خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است آخرین بازی کتایون ریاحی در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا بود. پس از این سریال بود که ریاحی در خرداد سال ۱۳۸۸ با یادداشتی که نوشت، کناره‌گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد.

کتایون ریاحی بدون آرایش + عکس20

بازیگر یوسف پیامبر

فرج‌الله سلحشور کارگردان سریال یوسف پیامبر آن زمان گفته بود که خانم ریاحی پس از سریال یوسف پیامبر گفت دیگر نمی‌توانم فضاهای موجود سینما را تحمل کنم و از حرفه بازیگری کناره‌گیری کرد. به بهانه عکس کتایون ریاحی بدون آرایش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم

یوسف پیامبر سریالی در مورد زندگی یوسف بود که اولین قسمت آن در سال ۱۳۸۷ پخش شد. در این مجموعه مصطفی زمانی ایفاگر نقش یوسف است و نقش پدرش یعقوب را محمود پاک نیت بازی می‌کند. شخصیت زلیخا که در حین مراحل فیلمبرداری بازیگر آن انتخاب شد را کتایون ریاحی و نقش عزیزمصر پوتیفار هم جعفر دهقان بازی کرده‌اند.

کتایون ریاحی بدون آرایش + عکس7

کتایون ریاحی

فیلم سینمایی شام آخر که در سال ۱۳۸۰ به کارگردانی فریدون جیرانی ساخته شد، فیلم ساختار شکنانه بود. داستان این بود که مهین مشرقی استاد دانشکده معماری پس از بیست و شش سال زندگی با شوهرش به سبب ناسازگاری فکری و رفتاری با پادرمیانی دخترش ستاره از همسرش جدا می‌شود و با دخترش و دایه‌اش آفاق زندگی تازه‌ای را آغاز می‌کند.

کتایون ریاحی بدون آرایش + عکس10

بازیگر ایرانی

زندگی تازه او با آمدن مانی معترف دانشجوی رشته معماری در هم می‌ریزد. مانی که هم دانشگاهی ستاره و دانشجوی مهین است، به مهین ابراز علاقه می‌کند و این در حالی ست که ستاره عاشق مانی است.